Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-22man 16:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-14, 28-26, 25-19)
04-22woman 14:00
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(24-26, 25-23, 18-25, 20-25)
04-22man 12:00
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(23-25, 15-25, 8-25)
04-22man 12:00
ViKo 3
KTU 0
ViKo
3:0
KTU
(25-18, 25-18, 25-20)
04-22woman 10:00
LSMU 2
LSU 3
LSMU
2:3
LSU
(18-25, 24-26, 25-21, 25-17, 8-15)
04-21man 17:00
LEU 0
VGTU 3
LEU
0:3
VGTU
(20-25, 14-25, 16-25)
04-21woman 15:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-21, 25-15, 18-25, 25-12)
04-21man 12:00
ViKo 1
LSU 3
ViKo
1:3
LSU
(25-21, 18-25, 19-25, 16-25)
04-21woman 10:00
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(29-27, 21-25, 25-14, 25-12)
04-16man 18:30
VGTU 3
KTU 0
VGTU
3:0
KTU
(25-20, 25-18, 25-18)
04-16man 18:30
VGTU 0
KTU 1
VGTU
0:1
KTU
(11-15)
04-12woman 18:30
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-10, 25-22, 25-20)
04-09woman 19:30
KTU 0
LSMU 3
KTU
0:3
LSMU
(22-25, 23-25, 18-25)
03-26woman 17:30
LSMU 2
KTU 3
LSMU
2:3
KTU
(20-25, 26-24, 21-25, 25-21, 16-18)
03-22man 20:30
KTU 3
VGTU 0
KTU
3:0
VGTU
(25-21, 25-22, 28-26)
03-21man 19:00
ŠU 3
LEU 0
ŠU
3:0
LEU
(25-8, 25-13, 25-14)
03-21woman 18:30
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(9-25, 23-25, 25-22, 11-25)
03-19man 20:45
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(14-25, 25-22, 25-20, 25-22)
03-15woman 19:30
KTU 3
VDU 0
KTU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
03-15man 18:00
LEU 0
ŠU 3
LEU
0:3
ŠU
(9-25, 18-25, 16-25)
03-14woman 19:00
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-23, 25-15, 25-22)
03-14man 18:30
VU 3
LSU 2
VU
3:2
LSU
(31-33, 25-12, 18-25, 25-15, 15-11)
03-08man 20:10
VGTU 3
VU 0
VGTU
3:0
VU
(25-21, 27-25, 25-23)
03-07woman 18:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-15, 25-11, 25-18)
03-07woman 18:30
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(15-25, 17-25, 13-25)
03-05woman 18:30
VGTU 3
LSMU 2
VGTU
3:2
LSMU
(22-25, 12-25, 25-22, 25-22, 15-11)
03-01woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-17, 26-24, 25-23)
02-28woman 18:30
VDU 3
VGTU 2
VDU
3:2
VGTU
(25-19, 23-25, 25-20, 20-25, 16-14)
02-26woman 19:30
KTU 0
LSMU 3
KTU
0:3
LSMU
(23-25, 19-25, 19-25)
02-22man 18:00
LEU 0
VGTU 3
LEU
0:3
VGTU
(12-25, 15-25, 15-25)
02-21man 19:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-19, 26-24, 25-14)
02-21man 19:00
KU 0
KTU 3
KU
0:3
KTU
(23-25, 23-25, 21-25)
02-21woman 19:00
LSU 0
VDU 3
LSU
0:3
VDU
(8-25, 18-25, 11-25)
02-21woman 18:30
VGTU 3
KTU 1
VGTU
3:1
KTU
(25-19, 25-22, 15-25, 26-24)
02-19man 19:00
ViKo 3
VU 0
ViKo
3:0
VU
(25-21, 25-21, 27-25)
02-19woman 17:30
LSMU 1
VU 3
LSMU
1:3
VU
(25-21, 20-25, 19-25, 18-25)
02-15man 18:00
LEU 0
ViKo 3
LEU
0:3
ViKo
(21-25, 13-25, 20-25)
02-14man 19:00
ŠU 3
KTU 0
ŠU
3:0
KTU
(25-18, 25-20, 25-19)
02-14man 19:00
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(15-25, 15-25, 11-25)
02-14woman 18:30
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-21, 25-10, 25-17)
02-07man 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-19, 25-17, 25-23)
02-07man 19:00
ŠU 3
KU 0
ŠU
3:0
KU
(25-9, 25-9, 25-13)
02-07woman 18:00
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-19, 25-18, 25-11)
02-06woman 19:00
LSU 3
VGTU 1
LSU
3:1
VGTU
(25-21, 20-25, 25-21, 25-21)
02-05man 19:30
ViKo 0
VGTU 3
ViKo
0:3
VGTU
(20-25, 15-25, 18-25)
02-01man 20:30
VU 3
LEU 0
VU
3:0
LEU
(25-16, 25-17, 25-13)
01-24woman 18:30
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(12-25, 21-25, 17-25)
01-08woman 19:15
LSMU 3
VDU 2
LSMU
3:2
VDU
(25-21, 13-25, 25-22, 16-25, 15-13)
12-21man 20:30
VU 1
ViKo 3
VU
1:3
ViKo
(25-14, 21-25, 25-27, 24-26)
12-14woman 20:30
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(21-25, 20-25, 26-24, 19-25)
12-13man 19:00
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(10-25, 18-25, 17-25)
12-11woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(25-23, 21-25, 20-25, 25-21, 15-6)
12-11man 18:40
VGTU 3
LEU 0
VGTU
3:0
LEU
(25-22, 25-17, 25-16)
12-07man 20:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-17, 25-11, 25-17)
12-07woman 19:30
LSMU 3
VGTU 2
LSMU
3:2
VGTU
(25-6, 17-25, 25-14, 21-25, 16-14)
12-06man 20:30
LSU 0
ŠU 3
LSU
0:3
ŠU
(22-25, 18-25, 23-25)
12-06woman 19:00
VDU 3
LSU 1
VDU
3:1
LSU
(23-25, 25-22, 29-27, 25-19)
11-29woman 18:30
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 8-25, 11-25)
11-28woman 19:00
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 11-25)
11-27woman 18:00
LSMU 0
KTU 3
LSMU
0:3
KTU
(22-25, 28-30, 14-25)

KomandosVaikinai

Vardas, pavardė Gimimo data Kursas Ūgis / svoris Pozicija Klubas, kurį atstovauja
Martin Jasipenko 1999-01-03 III g. klasė Jungiantis Daukanto gimnazija
Mikas Juodgalvis 1996-09-10 II Jungiantis
Jonas Baranauskas 1996-08-30 II Puolėjas
Artūr Vincėlovič 1997-05-08 I Puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"
Domantas Savickas 1997-12-05 I Puolėjas/Jungiantis
Rokas Žiukas 1994-10-23 I Priimantis puolėjas
Domantas Katinas 1998-01-30 I Puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"
Aurelijus Šagunevičius 1995-05-09 III Libero
Edgar Romanovskij 1997-03-18 II Jungiantis
Benas Uljanovas 1997-06-01 I Jungiantis
Arlandas Montvydas 1995-12-03 III Puolėjas
Tomas Gavrilovas 1998-03-12 IV Priimantis puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"

Renata Šalkuvienė

Asmeniniai duomenys

Gimimo data

 1966-06-19

Gimimo vieta

 Vilnius

El. paštas

 salkuviene.renata8@gmail.com

Trumpa biografija:

Karjerą pradėjo 1976m Vilniaus sporto mokykloje.

Trenerio karjera

1995 – 2016m.  Lietuvos edukologijos universiteto komandos trenerė

2003 – 2016 m. SM Tauras tinklinio klubo trenerė

 

Pasiekimai

2016 m. EUSA žaidynėse su LEU vyrų komanda užimta 8 vieta;

2015 m. paplūdimio tinklinio studentų čempionate 2 vieta; 

2014 m. paplūdimio tinklinio studentų čempionate 2 vieta;

2014 m. RSTL čempionate su LEU  vyrų komanda užimta 1 vieta;

2012 m. RSTL čempionate su LEU vyrų komanda iškovota 1 vieta.

 

 

Buvę auklėtiniai

M.Šalkutė, A.Gaidys, P.Matulis, A.Sevostenok (LEU garbę gynę studentai)

Papildomi duomenys

Mėgstamiausia frazė

„Protingi žmonės neįsižeidžia, jie daro išvdas“.

Mėgstamiausia tinklinio komanda

LEU vyrų ir moterų komandos ir Šveicarijos Edellinekoniz moterų komanda