Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-28man 16:00
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(13-25, 18-25, 12-25)
04-28woman 14:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 20-25, 17-25)
04-28man 12:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(27-29, 25-22, 26-28, 25-22, 15-7)
04-28man 12:00
ŠU Laukiama
KauKo
ŠU
-:-
KauKo
04-28woman 10:00
LSMU 1
LSU 3
LSMU
1:3
LSU
(25-19, 19-25, 17-25, 23-25)
04-27man 17:00
VU 0
LSU 3
VU
0:3
LSU
(13-25, 15-25, 18-25)
04-27woman 15:00
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(18-25, 21-25, 18-25)
04-27man 12:00
KauKo 3
VDU 0
KauKo
3:0
VDU
(25-20, 25-19, 25-20)
04-27woman 10:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-17, 25-21, 21-25, 25-17)
04-27woman 10:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-8, 25-0 , 25-0)
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)

KomandosVaikinai

Vardas, pavardė Gimimo data Kursas Ūgis / svoris Pozicija Klubas, kurį atstovauja
Martin Jasipenko 1999-01-03 III g. klasė Jungiantis Daukanto gimnazija
Mikas Juodgalvis 1996-09-10 II Jungiantis
Jonas Baranauskas 1996-08-30 II Puolėjas
Artūr Vincėlovič 1997-05-08 I Puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"
Domantas Savickas 1997-12-05 I Puolėjas/Jungiantis
Rokas Žiukas 1994-10-23 I Priimantis puolėjas
Domantas Katinas 1998-01-30 I Puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"
Aurelijus Šagunevičius 1995-05-09 III Libero
Edgar Romanovskij 1997-03-18 II Jungiantis
Benas Uljanovas 1997-06-01 I Jungiantis
Arlandas Montvydas 1995-12-03 III Puolėjas
Tomas Gavrilovas 1998-03-12 IV Priimantis puolėjas "Vilniaus kolegija/Flamingo Volley"

Renata Šalkuvienė

Asmeniniai duomenys

Gimimo data

 1966-06-19

Gimimo vieta

 Vilnius

El. paštas

 salkuviene.renata8@gmail.com

Trumpa biografija:

Karjerą pradėjo 1976m Vilniaus sporto mokykloje.

Trenerio karjera

1995 – 2016m.  Lietuvos edukologijos universiteto komandos trenerė

2003 – 2016 m. SM Tauras tinklinio klubo trenerė

 

Pasiekimai

2016 m. EUSA žaidynėse su LEU vyrų komanda užimta 8 vieta;

2015 m. paplūdimio tinklinio studentų čempionate 2 vieta; 

2014 m. paplūdimio tinklinio studentų čempionate 2 vieta;

2014 m. RSTL čempionate su LEU  vyrų komanda užimta 1 vieta;

2012 m. RSTL čempionate su LEU vyrų komanda iškovota 1 vieta.

 

 

Buvę auklėtiniai

M.Šalkutė, A.Gaidys, P.Matulis, A.Sevostenok (LEU garbę gynę studentai)

Papildomi duomenys

Mėgstamiausia frazė

„Protingi žmonės neįsižeidžia, jie daro išvdas“.

Mėgstamiausia tinklinio komanda

LEU vyrų ir moterų komandos ir Šveicarijos Edellinekoniz moterų komanda