Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
03-07woman 18:30
VDU Laukiama
VU
VDU
-:-
VU
03-06woman 19:00
LSU Laukiama
KTU
LSU
-:-
KTU
03-05woman 20:10
VGTU Laukiama
LSMU
VGTU
-:-
LSMU
03-01woman 20:00
VU Laukiama
LSU
VU
-:-
LSU
02-28woman 18:30
VDU Laukiama
VGTU
VDU
-:-
VGTU
02-26woman 19:30
KTU Laukiama
LSMU
KTU
-:-
LSMU
02-22man 18:00
LEU Laukiama
VGTU
LEU
-:-
VGTU
02-21woman 20:10
VGTU Laukiama
KTU
VGTU
-:-
KTU
02-21man 19:00
ŠU Laukiama
LSU
ŠU
-:-
LSU
02-21man 19:00
KU Laukiama
KTU
KU
-:-
KTU
02-20woman 19:00
LSU Laukiama
VDU
LSU
-:-
VDU
02-19man 19:00
ViKo Laukiama
VU
ViKo
-:-
VU
02-19woman 17:30
LSMU Laukiama
VU
LSMU
-:-
VU
02-15man 18:00
LEU Laukiama
ViKo
LEU
-:-
ViKo
02-14man 19:00
ŠU Laukiama
KTU
ŠU
-:-
KTU
02-14man 19:00
KU Laukiama
LSU
KU
-:-
LSU
02-14woman 18:30
VDU Laukiama
LSMU
VDU
-:-
LSMU
02-12man 18:30
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
02-07man 20:30
LSU Laukiama
KTU
LSU
-:-
KTU
02-07man 19:00
ŠU Laukiama
KU
ŠU
-:-
KU
02-07woman 18:00
VU Laukiama
KTU
VU
-:-
KTU
02-06woman 19:00
LSU Laukiama
VGTU
LSU
-:-
VGTU
02-05man 19:00
ViKo Laukiama
VGTU
ViKo
-:-
VGTU
02-01man 20:30
VU Laukiama
LEU
VU
-:-
LEU
02-01woman 19:30
LSMU Laukiama
LSU
LSMU
-:-
LSU
01-29woman 19:30
KTU Laukiama
VDU
KTU
-:-
VDU
01-24woman 18:30
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
01-08woman 19:15
LSMU 3
VDU 2
LSMU
3:2
VDU
(25-21, 13-25, 25-22, 16-25, 15-13)
12-21man 20:30
VU 1
ViKo 3
VU
1:3
ViKo
(25-14, 21-25, 25-27, 24-26)
12-14woman 20:30
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(21-25, 20-25, 26-24, 19-25)
12-13man 19:00
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(10-25, 18-25, 17-25)
12-11woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(25-23, 21-25, 20-25, 25-21, 15-6)
12-11man 18:40
VGTU 3
LEU 0
VGTU
3:0
LEU
(25-22, 25-17, 25-16)
12-07man 20:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-17, 25-11, 25-17)
12-07woman 19:30
LSMU 3
VGTU 2
LSMU
3:2
VGTU
(25-6, 17-25, 25-14, 21-25, 16-14)
12-06man 20:30
LSU 0
ŠU 3
LSU
0:3
ŠU
(22-25, 18-25, 23-25)
12-06woman 19:00
VDU 3
LSU 1
VDU
3:1
LSU
(23-25, 25-22, 29-27, 25-19)
11-29woman 18:30
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 8-25, 11-25)
11-28woman 19:00
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 11-25)
11-27woman 18:00
LSMU 0
KTU 3
LSMU
0:3
KTU
(22-25, 28-30, 14-25)
11-23woman 20:30
VU 3
LSMU 0
VU
3:0
LSMU
(25-18, 25-14, 25-21)
11-20woman 19:30
KTU 3
VGTU 0
KTU
3:0
VGTU
(25-13, 25-17, 25-18)
11-16man 20:30
VU 3
VGTU 1
VU
3:1
VGTU
(25-20, 24-26, 25-20, 32-30)
11-16man 20:30
KTU 3
ŠU 1
KTU
3:1
ŠU
(25-22, 26-24, 19-25, 25-21)
11-15man 20:30
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-13, 25-21, 25-21)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(25-20, 13-25, 18-25, 14-25)
11-13woman 19:30
KTU 3
VU 2
KTU
3:2
VU
(25-19, 16-25, 22-25, 25-21, 15-9)
11-13man 19:00
VK 3
LEU 0
VK
3:0
LEU
(25-18, 25-15, 25-18)
11-09man 20:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(24-26, 25-21, 17-25, 20-25)
11-09woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-18, 25-11, 25-22)
11-09man 18:00
LEU 0
VU 3
LEU
0:3
VU
(22-25, 19-25, 19-25)
11-08man 18:40
VGTU 1
ViKo 3
VGTU
1:3
ViKo
(24-26, 25-27, 25-20, 31-33)
11-08woman 18:30
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-16, 26-24, 25-14)
11-07woman 19:00
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-17, 26-24, 25-21)
06-03woman 17:30
VU1 0
VDU 2
VU1
0:2
VDU
(6-21, 6-21)
06-03woman 16:20
VDU 1
VU2 2
VDU
1:2
VU2
(21-19, 17-21, 10-15)
06-03woman 15:42
VU3 2
LSMU1 0
VU3
2:0
LSMU1
(21-17, 21-10)
06-03woman 15:25
LSMU2 0
VU1 2
LSMU2
0:2
VU1
(25-27, 14-21)
06-03woman 15:00
LSU 0
LSMU1 2
LSU
0:2
LSMU1
(18-21, 16-21)
06-03woman 14:40
VU1 2
VGTU 1
VU1
2:1
VGTU
(14-21, 21-8, 15-10)
06-03woman 14:25
LSMU2 0
VDU 2
LSMU2
0:2
VDU
(9-21, 10-21)
06-03woman 13:55
LSU2 0
LSMU1 2
LSU2
0:2
LSMU1
(6-21, 12-21)
06-03woman 13:55
VU3 2
VU2 0
VU3
2:0
VU2
(21-17, 21-17)
06-03woman 13:15
VGTU 2
LEU 0
VGTU
2:0
LEU
(21-14, 21-15)
06-03woman 13:04
KTU 1
VU1 2
KTU
1:2
VU1
(9-21, 21-16, 6-15)
06-03woman 12:40
LSMU1 0
VDU 2
LSMU1
0:2
VDU
(8-21, 14-21)
06-03woman 12:30
LSU 0
LSMU2 2
LSU
0:2
LSMU2
(13-21, 10-21)
06-03woman 12:10
LEU 0
VU2 2
LEU
0:2
VU2
(4-21, 2-21)
06-03woman 12:00
VU1 0
VU2 2
VU1
0:2
VU2
(11-21, 10-21)
06-03woman 11:32
LSMU1 2
KTU 0
LSMU1
2:0
KTU
(21-16, 21-11)
06-03woman 11:00
VU3 2
LSU2 0
VU3
2:0
LSU2
(21-9, 21-7)
06-03woman 11:00
LEU 2
-- 0
LEU
2:0
--
(21-0, 21-0)
06-03woman 11:00
LSMU2 2
VGTU 1
LSMU2
2:1
VGTU
(19-21, 21-17, 15-7)
06-03man 11:00
LSU2 2
KTU 0
LSU2
2:0
KTU
(21-12, 21-13)
06-03woman 11:00
LEU 2
------- 0
LEU
2:0
-------
(21-0, 21-0)
04-23man 16:30
ŠU 1
VU 3
ŠU
1:3
VU
(25-23, 23-25, 18-25, 22-25)
04-23woman 14:30
VDU 3
VU 0
VDU
3:0
VU
(25-18, 25-21, 25-13)
04-23man 12:30
KU 2
VGTU 3
KU
2:3
VGTU
(25-14, 18-25, 14-25, 25-20, 9-15)
04-23man 12:30
LEU 0
LSU 3
LEU
0:3
LSU
(19-25, 14-25, 22-25)
04-23man 10:30
MRU 0
KTU 3
MRU
0:3
KTU
(22-25, 18-25, 19-25)
04-23woman 10:30
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(18-25, 9-25, 14-25)
04-22man 19:30
VGTU 3
KTU 2
VGTU
3:2
KTU
(21-25, 20-25, 25-20, 25-19, 15-12)
04-22man 17:30
MRU 0
KU 3
MRU
0:3
KU
(14-25, 22-25, 9-25)
04-22man 17:30
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(22-25, 21-25, 16-25)
04-22woman 15:30
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(22-25, 20-25, 25-17, 23-25)

Salės naujienos

2016. gruodžio 25d.

Kaune apdovanoti geriausi studentų lygų sportininkai

2016 m. gruodžio 13 d.  vakarą Kaune vyko iškilminga Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) geriausių sportininkų pagerbimo šventė. Šventės metu studentams už jų pasiektas pergales dėkojo ir apdovanojimus teikė LSSA prezidentas Česlovas Garbaliauskas ir Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbonavičius. Šalia tokių sportininkų kaip Aurimas Didžbalis, Saulius Ritter, Mindaugas Griškonis, Airinė Palšytė ir kt. buvo apdovanojami ir Nacionalinės studentų tinklinio lygos tinklininkai:

2016 m. geriausia salės tinklininke buvo pripažinta Viltė Makauskaitė (Vytauto Didžiojo universitetas),
2016 m. geriausiu salės tinklininku – Gilbertas Kerpė (Lietuvos sporto universitetas),
2016 m. geriausia paplūdimio tinklininke – Oksana Rusnachenko (Vytauto Didžiojo universitetas),
2016 m. geriausiu paplūdimio tinklininku Artūr Vasiljev (Vilniaus universitetas).

Atsiimdamas apdovanojimą Gilbertas Kerpė kukliai šypsojosi: „Šiandien tokio pobūdžio įvertinimą gaunu pirmą kartą, tad man jis yra išskirtinis. Jaučiuosi laimingas – kuomet kartu su tavimi yra apdovanojami Rio Olimpinių žaidynių prizininkai, diena tampa ypatinga. Aš manau, kad komandinėje sporto šakoje gautas asmeninis apdovanojimas yra neatsiejamas nuo komandos ir trenerio – tai yra bendras mūsų nuopelnas. Norėčiau padėkoti savo komandai ir treneriui A. Gavorkai, kuriam norėčiau palinkėti kantrybės ir užsispyrimo dirbant su mumis šiais metais. Šiemet mes turime subūrę tikrai gerą komandą, tik reikia išnaudoti jos potencialą – dar turime neiškovotų titulų, todėl tikiuosi, kad vedami šio tikslo ir eidami viena linkme, kartu pasieksime gražių pergalių !“.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos valdybos pirmininkas Andrius Gaidys taip pat džiaugėsi studentų pripažinimu: „Mes dėkojame Lietuvos studentų sporto asociacijai už sukurtą gražią šventę studentams ir džiaugiamės, kad šiame renginyje buvo pagerbti ir mūsų lygos tinklininkai. Labai gaila, kad dėl įtempto varžybų grafiko šventėje negalėjome išvysti Viltės Makauskaitės, Oksanos Rusnachenko ir Artūr Vasiljev, tačiau norėtume juos nuoširdžiai pasveikinti ir palinkėti nesustojant siekti savo užsibrėžtų tikslų, tobulėti ir savo žaidimu rodyti puikius rezultatus ne tik Lietuvos studentų tinklinio čempionatuose, bet ir tarptautinėse varžybose!“

Dalintis: