Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
03-04man 18:30
ViKo 0
VU 3
ViKo
0:3
VU
(24-26, 30-32, 22-25)
02-27woman 20:30
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-18, 25-21, 25-18)
02-27woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-23, 25-20, 25-22)
02-26woman 20:30
MRU 3
VGTU 1
MRU
3:1
VGTU
(25-10, 25-12, 22-25, 25-19)
02-26man 20:30
VDU 2
VGTU 3
VDU
2:3
VGTU
(21-25, 25-16, 19-25, 25-23, 14-16)
02-26woman 19:00
KU 0
KTU 3
KU
0:3
KTU
(17-25, 24-26, 18-25)
02-24man 21:00
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(17-25, 20-25, 22-25)
02-20man 20:30
VU 3
VDU 2
VU
3:2
VDU
(18-25, 25-19, 25-21, 23-25, 15-13)
02-20woman 20:30
MRU 3
VGTU 1
MRU
3:1
VGTU
(25-10, 25-12, 22-25, 25-19)
02-19man 20:45
LSU 3
ŠU 1
LSU
3:1
ŠU
(25-10, 25-19, 20-25, 25-16)
02-17man 20:30
VDU 3
ViKo 1
VDU
3:1
ViKo
(25-20, 25-15, 21-25, 25-17)
02-13woman 19:30
LSMU 3
KU 0
LSMU
3:0
KU
(25-15, 25-12, 25-13)
02-13man 18:40
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(23-25, 25-20, 20-25, 26-24, 8-15)
02-05woman 20:30
MRU 0
VDU 3
MRU
0:3
VDU
(9-25, 11-25, 14-25)
02-05man 19:00
ŠU 3
KTU 0
ŠU
3:0
KTU
(25-19, 25-18, 25-10)
02-03woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(26-24, 14-25, 27-25, 21-25, 15-10)
02-03woman 19:30
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 10-25, 16-25)
02-03man 18:00
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-23, 25-27, 23-25, 13-25)
01-30woman 20:30
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-12, 25-7, 25-15)
01-29woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-7, 25-7, 25-16)
01-29man 18:30
ViKo 2
VU 3
ViKo
2:3
VU
(20-25, 25-22, 19-25, 25-23, 11-15)
01-27woman 18:00
LSMU 3
KTU 0
LSMU
3:0
KTU
(25-20, 25-7, 25-23)
01-23woman 20:10
VGTU 3
MRU 0
VGTU
3:0
MRU
(25-9, 25-13, 25-13)
04-28man 16:00
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(13-25, 18-25, 12-25)
04-28woman 14:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 20-25, 17-25)
04-28man 12:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(27-29, 25-22, 26-28, 25-22, 15-7)
04-28man 12:00
ŠU Laukiama
KauKo
ŠU
-:-
KauKo
04-28woman 10:00
LSMU 1
LSU 3
LSMU
1:3
LSU
(25-19, 19-25, 17-25, 23-25)
04-27man 17:00
VU 0
LSU 3
VU
0:3
LSU
(13-25, 15-25, 18-25)
04-27woman 15:00
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(18-25, 21-25, 18-25)
04-27man 12:00
KauKo 3
VDU 0
KauKo
3:0
VDU
(25-20, 25-19, 25-20)
04-27woman 10:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-17, 25-21, 21-25, 25-17)
04-27woman 10:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-8, 25-0 , 25-0)
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-19woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-18, 25-15, 25-17)
12-12woman 19:30
LSMU 3
LSU 0
LSMU
3:0
LSU
(25-22, 25-14, 25-11)
12-11woman 20:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(16-25, 19-25, 21-25)
12-11man 19:00
ŠU 3
LSU 1
ŠU
3:1
LSU
(25-17, 23-25, 25-23, 25-18)
12-09woman 19:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-9, 25-20, 25-17)
12-04man 20:45
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-18, 25-20)
12-04woman 20:30
MRU 0
VU 3
MRU
0:3
VU
(11-25, 8-25, 12-25)
12-03man 18:40
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(19-25, 25-22, 15-25, 29-31)
12-02man 20:30
VDU 2
VU 3
VDU
2:3
VU
(19-25, 25-19, 22-25, 25-23, 12-15)
11-27woman 20:00
VDU 3
MRU 0
VDU
3:0
MRU
(25-10, 25-20, 25-14)
11-27woman 19:00
KU 1
LSMU 3
KU
1:3
LSMU
(12-25, 20-25, 25-23, 22-25)
11-26woman 20:30
LSU 3
KTU 2
LSU
3:2
KTU
(9-25, 17-25, 25-16, 26-24, 15-11)
11-25woman 21:00
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(12-25, 19-25, 12-25)
11-21man 21:00
KTU 1
ŠU 3
KTU
1:3
ŠU
(21-25, 16-25, 25-23, 18-25)
11-21man 20:45
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(21-25, 21-25, 22-25)
11-21woman 20:00
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(12-25, 16-25, 21-25)
11-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 0
KTU
3:0
LSMU
(25-20, 25-17, 25-13)
11-18man 18:00
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-23, 26-24, 25-17)
11-14man 18:40
VGTU 1
ViKo 3
VGTU
1:3
ViKo
(21-25, 17-25, 26-24, 22-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)
12-03woman 18:00
LSMU 3
KTU 2
LSMU
3:2
KTU
(20-25, 24-26, 25-15, 25-18, 15-12)
11-29man 20:30
VU 1
VGTU 3
VU
1:3
VGTU
(21-25, 25-16, 18-25, 20-25)
11-22woman 20:30
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(25-19, 25-18, 20-25, 25-17)
11-22man 18:00
KauKo 0
ŠU 3
KauKo
0:3
ŠU
(18-25, 18-25, 18-25)
11-21man 20:45
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-21, 25-14, 25-12)
11-21woman 20:00
VDU 3
LSU 0
VDU
3:0
LSU
(25-18, 26-24, 25-21)
11-19woman 19:30
KTU 3
VGTU 2
KTU
3:2
VGTU
(25-12, 23-25, 25-21, 25-22, 9-15)
11-19man 18:30
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-19, 25-10, 25-10)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(12-25, 24-26, 26-24, 20-25)
11-14man 19:00
ŠU 3
KU 1
ŠU
3:1
KU
(25-17, 25-18, 25-27, 25-23)
11-12woman 19:30
KTU 0
VU 3
KTU
0:3
VU
(14-25, 17-25, 20-25)
11-12man 18:30
VGTU 3
ViKo 1
VGTU
3:1
ViKo
(25-16, 22-25, 25-22, 25-20)
11-12man 17:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 10-25, 16-25)
11-08woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-21, 25-13, 25-16)
11-07woman 20:00
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-21, 25-20, 25-18)
11-06woman 19:00
LSU 1
LSMU 3
LSU
1:3
LSMU
(19-25, 21-25, 25-21, 24-26)
04-22man 16:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-14, 28-26, 25-19)
04-22woman 14:00
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(24-26, 25-23, 18-25, 20-25)

Salės naujienos

2020. sausio 21d.

Studentų čempionate nekantriai laukiama II-ojo rato pradžios, nepastebėti neliko ir daugiausiai taškų pelnę tinklininkai

Lietuvos studentų tinklinio čempionate jau kitos savaitės pabaigoje prasidės II-asis reguliaraus sezono ratas. Prieš panirdami į naujojo rato sūkurį, kviečiame trumpai prisiminti, kuo pasibaigė pirmasis 2019/2020 sezono ratas.

Vilniaus pogrupyje pirmauja Vilniaus kolegijos ir Vilniaus universiteto tinklininkai ir tinklininkės

Vilniaus pogrupyje vaikinų grupėje startavo keturios komandos. Nors joms pirmasis I-asis varžybų ratas nebuvo intensyvus, tačiau jame savo užtikrintu žaidimu pasižymėjo Vilniaus kolegijos tinklininkai, kurie įsitvirtino I-ojo rato turnyrinės lentelės viršuje. Atkaklumo netrūksta ir VDU komandai, kuri pirmajame rate stebino savo žaidimu prieš VGTU tinklininkus ir keturių setų kovoje iškovojo jiems svarbią pergalę, o su Vilniaus universitetui nusileido tik po penkių setų kovos. Pirmasis ratas nebuvo sėkmingas VGTU vaikinų komandai, jiems nebuvo pavykę iškovoti pergalių. 

Vilniaus kolegija

Merginų grupėje lygių neatsiranda Vilniaus universiteto komandai. Merginos sausomis pergalėmis braunasi į čempionato viršūnę, šiuo metu užkariaudamos I-ojo rato savo pogrupio viršūnę. Joms įkandin žengia VDU komanda.

Vilniaus universitetas

Kauno pogrupyje lyderių pozicijų jau nuo pat sezono pradžios niekam neužleidžia Šiaulių universiteto tinklininkai, merginų grupėje – KTU tinklininkių komanda

Šiaulių universitetas

Kauno pogrupyje šiais metais į savo vėžias bando grįžti Šiaulių universiteto tinklininkai ir 2019/2020 m. sezoną pradeda vienodu 3:1 rezultatu įveikdami savo varžovus iš KTU ir LSU universitetų.

Merginų grupėje, po I-ojo rato, turnyrinės lentelės viršuje rikiuojasi KTU komanda, kuri savo kraityje turi dvi pergales, vieną pralaimėjimą ir 5 taškus. Tokį pat rezultatą turi LSMU bei LSU tinklininkės, tačiau laimėtų ir pralaimėtų setų santykis lėmė, kad I-ajame rate KTU tinklininkės kol kas puikuojasi turnyrinės lentelės viršuje. Ar KTU tinklininkėms pavyks išlikti lyderiaujančia komanda Kauno pogrupyje ir antrajame varžybų rate ? Pamatysime jau visai netrukus!

Kauno technologijos universitetas

SPOTED!! Pirmajame rate pastebėti buvo du žmonės, kurie turėtų rungtynių metu į priešininkų aikštelę įmušė daugiausia taškų!

                                                   

Vaikinų grupėje buvo pastebėtas VDU priimantis puolėjas Artūr Vincėlovič, kuris 3 rungtynėse įmušė 58 taškus. Merginų grupėje savo ace’ais ir puolamaisiais smūgiais niekam neprilygo LSMU priimanti puolėje Kamilė Liubartaitė, kuri po pirmojo rato rungtynių savo kraitelėje šiai dienai turi 43 įmuštus taškus.  Ar pavyks šiems žaidėjams išlaikyti TOP scorerių pozicijas ir II-ajame rate?! Stebime, sekame, matome…..

Dalintis: