Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
03-07woman 18:30
VDU Laukiama
VU
VDU
-:-
VU
03-06woman 19:00
LSU Laukiama
KTU
LSU
-:-
KTU
03-05woman 20:10
VGTU Laukiama
LSMU
VGTU
-:-
LSMU
03-01woman 20:00
VU Laukiama
LSU
VU
-:-
LSU
02-28woman 18:30
VDU Laukiama
VGTU
VDU
-:-
VGTU
02-26woman 19:30
KTU Laukiama
LSMU
KTU
-:-
LSMU
02-22man 18:00
LEU Laukiama
VGTU
LEU
-:-
VGTU
02-21woman 20:10
VGTU Laukiama
KTU
VGTU
-:-
KTU
02-21man 19:00
ŠU Laukiama
LSU
ŠU
-:-
LSU
02-21man 19:00
KU Laukiama
KTU
KU
-:-
KTU
02-20woman 19:00
LSU Laukiama
VDU
LSU
-:-
VDU
02-19man 19:00
ViKo Laukiama
VU
ViKo
-:-
VU
02-19woman 17:30
LSMU Laukiama
VU
LSMU
-:-
VU
02-15man 18:00
LEU Laukiama
ViKo
LEU
-:-
ViKo
02-14man 19:00
ŠU Laukiama
KTU
ŠU
-:-
KTU
02-14man 19:00
KU Laukiama
LSU
KU
-:-
LSU
02-14woman 18:30
VDU Laukiama
LSMU
VDU
-:-
LSMU
02-12man 18:30
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
02-07man 20:30
LSU Laukiama
KTU
LSU
-:-
KTU
02-07man 19:00
ŠU Laukiama
KU
ŠU
-:-
KU
02-07woman 18:00
VU Laukiama
KTU
VU
-:-
KTU
02-06woman 19:00
LSU Laukiama
VGTU
LSU
-:-
VGTU
02-05man 19:00
ViKo Laukiama
VGTU
ViKo
-:-
VGTU
02-01man 20:30
VU Laukiama
LEU
VU
-:-
LEU
02-01woman 19:30
LSMU Laukiama
LSU
LSMU
-:-
LSU
01-29woman 19:30
KTU Laukiama
VDU
KTU
-:-
VDU
01-24woman 18:30
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
01-08woman 19:15
LSMU 3
VDU 2
LSMU
3:2
VDU
(25-21, 13-25, 25-22, 16-25, 15-13)
12-21man 20:30
VU 1
ViKo 3
VU
1:3
ViKo
(25-14, 21-25, 25-27, 24-26)
12-14woman 20:30
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(21-25, 20-25, 26-24, 19-25)
12-13man 19:00
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(10-25, 18-25, 17-25)
12-11woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(25-23, 21-25, 20-25, 25-21, 15-6)
12-11man 18:40
VGTU 3
LEU 0
VGTU
3:0
LEU
(25-22, 25-17, 25-16)
12-07man 20:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-17, 25-11, 25-17)
12-07woman 19:30
LSMU 3
VGTU 2
LSMU
3:2
VGTU
(25-6, 17-25, 25-14, 21-25, 16-14)
12-06man 20:30
LSU 0
ŠU 3
LSU
0:3
ŠU
(22-25, 18-25, 23-25)
12-06woman 19:00
VDU 3
LSU 1
VDU
3:1
LSU
(23-25, 25-22, 29-27, 25-19)
11-29woman 18:30
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 8-25, 11-25)
11-28woman 19:00
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 11-25)
11-27woman 18:00
LSMU 0
KTU 3
LSMU
0:3
KTU
(22-25, 28-30, 14-25)
11-23woman 20:30
VU 3
LSMU 0
VU
3:0
LSMU
(25-18, 25-14, 25-21)
11-20woman 19:30
KTU 3
VGTU 0
KTU
3:0
VGTU
(25-13, 25-17, 25-18)
11-16man 20:30
VU 3
VGTU 1
VU
3:1
VGTU
(25-20, 24-26, 25-20, 32-30)
11-16man 20:30
KTU 3
ŠU 1
KTU
3:1
ŠU
(25-22, 26-24, 19-25, 25-21)
11-15man 20:30
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-13, 25-21, 25-21)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(25-20, 13-25, 18-25, 14-25)
11-13woman 19:30
KTU 3
VU 2
KTU
3:2
VU
(25-19, 16-25, 22-25, 25-21, 15-9)
11-13man 19:00
VK 3
LEU 0
VK
3:0
LEU
(25-18, 25-15, 25-18)
11-09man 20:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(24-26, 25-21, 17-25, 20-25)
11-09woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-18, 25-11, 25-22)
11-09man 18:00
LEU 0
VU 3
LEU
0:3
VU
(22-25, 19-25, 19-25)
11-08man 18:40
VGTU 1
ViKo 3
VGTU
1:3
ViKo
(24-26, 25-27, 25-20, 31-33)
11-08woman 18:30
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-16, 26-24, 25-14)
11-07woman 19:00
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-17, 26-24, 25-21)
06-03woman 17:30
VU1 0
VDU 2
VU1
0:2
VDU
(6-21, 6-21)
06-03woman 16:20
VDU 1
VU2 2
VDU
1:2
VU2
(21-19, 17-21, 10-15)
06-03woman 15:42
VU3 2
LSMU1 0
VU3
2:0
LSMU1
(21-17, 21-10)
06-03woman 15:25
LSMU2 0
VU1 2
LSMU2
0:2
VU1
(25-27, 14-21)
06-03woman 15:00
LSU 0
LSMU1 2
LSU
0:2
LSMU1
(18-21, 16-21)
06-03woman 14:40
VU1 2
VGTU 1
VU1
2:1
VGTU
(14-21, 21-8, 15-10)
06-03woman 14:25
LSMU2 0
VDU 2
LSMU2
0:2
VDU
(9-21, 10-21)
06-03woman 13:55
LSU2 0
LSMU1 2
LSU2
0:2
LSMU1
(6-21, 12-21)
06-03woman 13:55
VU3 2
VU2 0
VU3
2:0
VU2
(21-17, 21-17)
06-03woman 13:15
VGTU 2
LEU 0
VGTU
2:0
LEU
(21-14, 21-15)
06-03woman 13:04
KTU 1
VU1 2
KTU
1:2
VU1
(9-21, 21-16, 6-15)
06-03woman 12:40
LSMU1 0
VDU 2
LSMU1
0:2
VDU
(8-21, 14-21)
06-03woman 12:30
LSU 0
LSMU2 2
LSU
0:2
LSMU2
(13-21, 10-21)
06-03woman 12:10
LEU 0
VU2 2
LEU
0:2
VU2
(4-21, 2-21)
06-03woman 12:00
VU1 0
VU2 2
VU1
0:2
VU2
(11-21, 10-21)
06-03woman 11:32
LSMU1 2
KTU 0
LSMU1
2:0
KTU
(21-16, 21-11)
06-03woman 11:00
VU3 2
LSU2 0
VU3
2:0
LSU2
(21-9, 21-7)
06-03woman 11:00
LEU 2
-- 0
LEU
2:0
--
(21-0, 21-0)
06-03woman 11:00
LSMU2 2
VGTU 1
LSMU2
2:1
VGTU
(19-21, 21-17, 15-7)
06-03man 11:00
LSU2 2
KTU 0
LSU2
2:0
KTU
(21-12, 21-13)
06-03woman 11:00
LEU 2
------- 0
LEU
2:0
-------
(21-0, 21-0)
04-23man 16:30
ŠU 1
VU 3
ŠU
1:3
VU
(25-23, 23-25, 18-25, 22-25)
04-23woman 14:30
VDU 3
VU 0
VDU
3:0
VU
(25-18, 25-21, 25-13)
04-23man 12:30
KU 2
VGTU 3
KU
2:3
VGTU
(25-14, 18-25, 14-25, 25-20, 9-15)
04-23man 12:30
LEU 0
LSU 3
LEU
0:3
LSU
(19-25, 14-25, 22-25)
04-23man 10:30
MRU 0
KTU 3
MRU
0:3
KTU
(22-25, 18-25, 19-25)
04-23woman 10:30
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(18-25, 9-25, 14-25)
04-22man 19:30
VGTU 3
KTU 2
VGTU
3:2
KTU
(21-25, 20-25, 25-20, 25-19, 15-12)
04-22man 17:30
MRU 0
KU 3
MRU
0:3
KU
(14-25, 22-25, 9-25)
04-22man 17:30
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(22-25, 21-25, 16-25)
04-22woman 15:30
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(22-25, 20-25, 25-17, 23-25)

Paplūdimio media

2017. birželio 4d.

Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate ir vėl triumfuoja Vilniaus universitetas

Šeštadienį, birželio 3 d., jau antrus metus Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate ant smėlio varžėsi stipriausios Nacionalinės studentų tinklinio lygos universitetų paplūdimio tinklinio komandos. Studentai iš Vilniaus ir Kauno universitetų varžėsi dėl geriausiųjų titulų. 

Po intensyvių tarpusavio pirmojo – trečiojo rato kovų, išaiškėjo grupių lyderiai, kurie surėmė pečius po   apgaulingai vėjuotu, tačiau skaisčiu dangumi. Vaikinų grupėje išryškėjo VGTU , LSU ir VU komandos, o merginų grupėje VU ir VDU komandos.

Kovose dėl patekimo į pusfinalius susitiko VU 2 Pauliaus Damulio/Martyno Lopetaičio ir VU1 Aido Sadausko/ Alberto Tomaševičiaus komandos, kur stabilioje pusvalandžio kovoje Damulio/Lopetaičio duetas 2:0 (21-13; 21-13) įveikė bendramokslius ir pirmuosiuose pusfinaliuose metė iššūkį VGTU 1 Elvio Gotovskio/Girvydo Rimeikos komandai. Atkakliai kopusi pusfinalių link, VGTU1 komanda įtemptoje trijų setų kovoje 2:1 (21-14; 16-21; 15-9) įveikė VGTU 2 Arnold Stankevič/Paulius Vielys komandą, tačiau pirmuosiuose pusfinaliuose 0:2 (17-21; 18-21) nusileido VU2 komandai ir buvo palydėti į mažuosius finalus.

VU 3  Artūras Vasiljevas/ Lukas Každailis dviejų setų 2:0 (21-17; 21-14) antrųjų pusfinalių kovoje įveikė LSU1 Audriaus Kasparavičiaus/ Manto Grinevičiaus komandą ir finaluose susitiko su savo bendramokslių VU2 Pauliaus Damulio ir Martyno Lopetaičio duetu. Finalinėse čempionato kovose be didesnių intrigų Vasiljevas/Každailis 2:0 (21-9; 24-22) įveikė antrajame sete dar bandžiusius „pasispardyti“ priešininkus  ir pasidabino aukso medaliais. Mažuosiuose finaluose po įtemptos kovos VGTU1 Rimeika/Gotovskis 2:1 (21-11; 13-21; 15-7) įveikė LSU tinklininkus ir pasipuošė čempionato bronza.

Merginų grupėje netrūko intrigų. Dėl patekimo į pirmuosius pusfinalius gražų žaidimą demonstravusios  VU 1 Indrės Pretkelytės/ Elenos Drazdauskaitės komanda 2:0 (27-25; 21-14) įveikė  Kauno LSMU 2 Bytautaitės/Domarkaitės komandą ir pirmuosiuose pusfinaliuose susitiko su VU3 Irinos Zobninos/ Urtės Andriukaitytės komanda. Čia jokių abejonių savo pranašumu nepalikęs Urtės Andriukaitytės ir Irinos Zobninos duetas 2:0 (21-14; 25-23) įveikė nepasiduodančias Indrę Pretkelytę/Eleną Drazdauskaitę ir keliavo toliau į kovą dėl aukso medalių, o nugalėtos varžovės   mažuosiuose finaluose stojo į kovą dėl bronzos. 

Antruosiuose pusfinaliuose susitiko VDU Viltės Makauskaitės/Ievos Kazūraitytės ir Vu3 Ievos Dumbauskaitės/Miglės Mazurkevičiūtės poros. Šiame susitikime,  po beveik valandą laiko trukusios vienos atkaklausių čempionato kovos,  Ieva Dumbauskaitė/Miglė Mazurkevičiūtė 2:1 (19-21; 21-17; 15-10) įveikė savo priešininkes ir stojo į kovą dėl aukso. 

Mažuosiuose finaluose VDU užtikrintai 2:0 (21-6; 21-6) įveikė visas savo jėgas pusfinalio kovose atidavusias VU 1 Indrės Pretkelytės/ Eglės Drazdauskaitės komandą ir pasipuošė čempionato bronza. O finaluose iš visų paskutinių jėgų  kovojančios Ieva Dumbauskaitė/Miglė Mazurkevičiūtė neįveikė Urtės Andriukaitytės/Irinos Zobninos komandos ir 0:2 (15-21; 18-21) pripažinusios priešininkių pranašumą džiaugėsi sidabro medaliais.   

Geriausiais čempionato žaidėjais buvo pripažinti Ieva Dumbauskaitė ir Lukas Každailis.

Galutinė komandų rikiuotė: 

Merginų grupėje:

1 vieta – VU3 Urtė Andriukaitytė/ Irina Zobnina

2 vieta – Vu 2 Ieva Dumbauskaitė/Mazurkevičiūtė Miglė

3 vieta – VDU Viltė Makauskaitė/ Ieva Kazūraitytė

Vaikinų grupėje:

1 vieta – VU3 Lukas Každalis/ Artūr Vasiljev

2 vieta – VU2 Paulius Damulis/ Martynas Lopetaitis

3 vieta – VGTU 1 Elvis Gotovskis/ Girvydas Rimeika

 

 

 

Dalintis: