Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)
12-03woman 18:00
LSMU 3
KTU 2
LSMU
3:2
KTU
(20-25, 24-26, 25-15, 25-18, 15-12)
11-29man 20:30
VU 1
VGTU 3
VU
1:3
VGTU
(21-25, 25-16, 18-25, 20-25)
11-22woman 20:30
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(25-19, 25-18, 20-25, 25-17)
11-22man 18:00
KauKo 0
ŠU 3
KauKo
0:3
ŠU
(18-25, 18-25, 18-25)
11-21man 20:45
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-21, 25-14, 25-12)
11-21woman 20:00
VDU 3
LSU 0
VDU
3:0
LSU
(25-18, 26-24, 25-21)
11-19woman 19:30
KTU 3
VGTU 2
KTU
3:2
VGTU
(25-12, 23-25, 25-21, 25-22, 9-15)
11-19man 18:30
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-19, 25-10, 25-10)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(12-25, 24-26, 26-24, 20-25)
11-14man 19:00
ŠU 3
KU 1
ŠU
3:1
KU
(25-17, 25-18, 25-27, 25-23)

Paplūdimio media

2017. birželio 4d.

Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate ir vėl triumfuoja Vilniaus universitetas

Šeštadienį, birželio 3 d., jau antrus metus Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate ant smėlio varžėsi stipriausios Nacionalinės studentų tinklinio lygos universitetų paplūdimio tinklinio komandos. Studentai iš Vilniaus ir Kauno universitetų varžėsi dėl geriausiųjų titulų. 

Po intensyvių tarpusavio pirmojo – trečiojo rato kovų, išaiškėjo grupių lyderiai, kurie surėmė pečius po   apgaulingai vėjuotu, tačiau skaisčiu dangumi. Vaikinų grupėje išryškėjo VGTU , LSU ir VU komandos, o merginų grupėje VU ir VDU komandos.

Kovose dėl patekimo į pusfinalius susitiko VU 2 Pauliaus Damulio/Martyno Lopetaičio ir VU1 Aido Sadausko/ Alberto Tomaševičiaus komandos, kur stabilioje pusvalandžio kovoje Damulio/Lopetaičio duetas 2:0 (21-13; 21-13) įveikė bendramokslius ir pirmuosiuose pusfinaliuose metė iššūkį VGTU 1 Elvio Gotovskio/Girvydo Rimeikos komandai. Atkakliai kopusi pusfinalių link, VGTU1 komanda įtemptoje trijų setų kovoje 2:1 (21-14; 16-21; 15-9) įveikė VGTU 2 Arnold Stankevič/Paulius Vielys komandą, tačiau pirmuosiuose pusfinaliuose 0:2 (17-21; 18-21) nusileido VU2 komandai ir buvo palydėti į mažuosius finalus.

VU 3  Artūras Vasiljevas/ Lukas Každailis dviejų setų 2:0 (21-17; 21-14) antrųjų pusfinalių kovoje įveikė LSU1 Audriaus Kasparavičiaus/ Manto Grinevičiaus komandą ir finaluose susitiko su savo bendramokslių VU2 Pauliaus Damulio ir Martyno Lopetaičio duetu. Finalinėse čempionato kovose be didesnių intrigų Vasiljevas/Každailis 2:0 (21-9; 24-22) įveikė antrajame sete dar bandžiusius „pasispardyti“ priešininkus  ir pasidabino aukso medaliais. Mažuosiuose finaluose po įtemptos kovos VGTU1 Rimeika/Gotovskis 2:1 (21-11; 13-21; 15-7) įveikė LSU tinklininkus ir pasipuošė čempionato bronza.

Merginų grupėje netrūko intrigų. Dėl patekimo į pirmuosius pusfinalius gražų žaidimą demonstravusios  VU 1 Indrės Pretkelytės/ Elenos Drazdauskaitės komanda 2:0 (27-25; 21-14) įveikė  Kauno LSMU 2 Bytautaitės/Domarkaitės komandą ir pirmuosiuose pusfinaliuose susitiko su VU3 Irinos Zobninos/ Urtės Andriukaitytės komanda. Čia jokių abejonių savo pranašumu nepalikęs Urtės Andriukaitytės ir Irinos Zobninos duetas 2:0 (21-14; 25-23) įveikė nepasiduodančias Indrę Pretkelytę/Eleną Drazdauskaitę ir keliavo toliau į kovą dėl aukso medalių, o nugalėtos varžovės   mažuosiuose finaluose stojo į kovą dėl bronzos. 

Antruosiuose pusfinaliuose susitiko VDU Viltės Makauskaitės/Ievos Kazūraitytės ir Vu3 Ievos Dumbauskaitės/Miglės Mazurkevičiūtės poros. Šiame susitikime,  po beveik valandą laiko trukusios vienos atkaklausių čempionato kovos,  Ieva Dumbauskaitė/Miglė Mazurkevičiūtė 2:1 (19-21; 21-17; 15-10) įveikė savo priešininkes ir stojo į kovą dėl aukso. 

Mažuosiuose finaluose VDU užtikrintai 2:0 (21-6; 21-6) įveikė visas savo jėgas pusfinalio kovose atidavusias VU 1 Indrės Pretkelytės/ Eglės Drazdauskaitės komandą ir pasipuošė čempionato bronza. O finaluose iš visų paskutinių jėgų  kovojančios Ieva Dumbauskaitė/Miglė Mazurkevičiūtė neįveikė Urtės Andriukaitytės/Irinos Zobninos komandos ir 0:2 (15-21; 18-21) pripažinusios priešininkių pranašumą džiaugėsi sidabro medaliais.   

Geriausiais čempionato žaidėjais buvo pripažinti Ieva Dumbauskaitė ir Lukas Každailis.

Galutinė komandų rikiuotė: 

Merginų grupėje:

1 vieta – VU3 Urtė Andriukaitytė/ Irina Zobnina

2 vieta – Vu 2 Ieva Dumbauskaitė/Mazurkevičiūtė Miglė

3 vieta – VDU Viltė Makauskaitė/ Ieva Kazūraitytė

Vaikinų grupėje:

1 vieta – VU3 Lukas Každalis/ Artūr Vasiljev

2 vieta – VU2 Paulius Damulis/ Martynas Lopetaitis

3 vieta – VGTU 1 Elvis Gotovskis/ Girvydas Rimeika

 

 

 

Dalintis: