Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
03-04man 18:30
ViKo 0
VU 3
ViKo
0:3
VU
(24-26, 30-32, 22-25)
02-27woman 20:30
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-18, 25-21, 25-18)
02-27woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-23, 25-20, 25-22)
02-26woman 20:30
MRU 3
VGTU 1
MRU
3:1
VGTU
(25-10, 25-12, 22-25, 25-19)
02-26man 20:30
VDU 2
VGTU 3
VDU
2:3
VGTU
(21-25, 25-16, 19-25, 25-23, 14-16)
02-26woman 19:00
KU 0
KTU 3
KU
0:3
KTU
(17-25, 24-26, 18-25)
02-24man 21:00
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(17-25, 20-25, 22-25)
02-20man 20:30
VU 3
VDU 2
VU
3:2
VDU
(18-25, 25-19, 25-21, 23-25, 15-13)
02-20woman 20:30
MRU 3
VGTU 1
MRU
3:1
VGTU
(25-10, 25-12, 22-25, 25-19)
02-19man 20:45
LSU 3
ŠU 1
LSU
3:1
ŠU
(25-10, 25-19, 20-25, 25-16)
02-17man 20:30
VDU 3
ViKo 1
VDU
3:1
ViKo
(25-20, 25-15, 21-25, 25-17)
02-13woman 19:30
LSMU 3
KU 0
LSMU
3:0
KU
(25-15, 25-12, 25-13)
02-13man 18:40
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(23-25, 25-20, 20-25, 26-24, 8-15)
02-05woman 20:30
MRU 0
VDU 3
MRU
0:3
VDU
(9-25, 11-25, 14-25)
02-05man 19:00
ŠU 3
KTU 0
ŠU
3:0
KTU
(25-19, 25-18, 25-10)
02-03woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(26-24, 14-25, 27-25, 21-25, 15-10)
02-03woman 19:30
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 10-25, 16-25)
02-03man 18:00
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-23, 25-27, 23-25, 13-25)
01-30woman 20:30
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-12, 25-7, 25-15)
01-29woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-7, 25-7, 25-16)
01-29man 18:30
ViKo 2
VU 3
ViKo
2:3
VU
(20-25, 25-22, 19-25, 25-23, 11-15)
01-27woman 18:00
LSMU 3
KTU 0
LSMU
3:0
KTU
(25-20, 25-7, 25-23)
01-23woman 20:10
VGTU 3
MRU 0
VGTU
3:0
MRU
(25-9, 25-13, 25-13)
04-28man 16:00
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(13-25, 18-25, 12-25)
04-28woman 14:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 20-25, 17-25)
04-28man 12:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(27-29, 25-22, 26-28, 25-22, 15-7)
04-28man 12:00
ŠU Laukiama
KauKo
ŠU
-:-
KauKo
04-28woman 10:00
LSMU 1
LSU 3
LSMU
1:3
LSU
(25-19, 19-25, 17-25, 23-25)
04-27man 17:00
VU 0
LSU 3
VU
0:3
LSU
(13-25, 15-25, 18-25)
04-27woman 15:00
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(18-25, 21-25, 18-25)
04-27man 12:00
KauKo 3
VDU 0
KauKo
3:0
VDU
(25-20, 25-19, 25-20)
04-27woman 10:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-17, 25-21, 21-25, 25-17)
04-27woman 10:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-8, 25-0 , 25-0)
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-19woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-18, 25-15, 25-17)
12-12woman 19:30
LSMU 3
LSU 0
LSMU
3:0
LSU
(25-22, 25-14, 25-11)
12-11woman 20:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(16-25, 19-25, 21-25)
12-11man 19:00
ŠU 3
LSU 1
ŠU
3:1
LSU
(25-17, 23-25, 25-23, 25-18)
12-09woman 19:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-9, 25-20, 25-17)
12-04man 20:45
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-18, 25-20)
12-04woman 20:30
MRU 0
VU 3
MRU
0:3
VU
(11-25, 8-25, 12-25)
12-03man 18:40
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(19-25, 25-22, 15-25, 29-31)
12-02man 20:30
VDU 2
VU 3
VDU
2:3
VU
(19-25, 25-19, 22-25, 25-23, 12-15)
11-27woman 20:00
VDU 3
MRU 0
VDU
3:0
MRU
(25-10, 25-20, 25-14)
11-27woman 19:00
KU 1
LSMU 3
KU
1:3
LSMU
(12-25, 20-25, 25-23, 22-25)
11-26woman 20:30
LSU 3
KTU 2
LSU
3:2
KTU
(9-25, 17-25, 25-16, 26-24, 15-11)
11-25woman 21:00
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(12-25, 19-25, 12-25)
11-21man 21:00
KTU 1
ŠU 3
KTU
1:3
ŠU
(21-25, 16-25, 25-23, 18-25)
11-21man 20:45
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(21-25, 21-25, 22-25)
11-21woman 20:00
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(12-25, 16-25, 21-25)
11-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 0
KTU
3:0
LSMU
(25-20, 25-17, 25-13)
11-18man 18:00
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-23, 26-24, 25-17)
11-14man 18:40
VGTU 1
ViKo 3
VGTU
1:3
ViKo
(21-25, 17-25, 26-24, 22-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)
12-03woman 18:00
LSMU 3
KTU 2
LSMU
3:2
KTU
(20-25, 24-26, 25-15, 25-18, 15-12)
11-29man 20:30
VU 1
VGTU 3
VU
1:3
VGTU
(21-25, 25-16, 18-25, 20-25)
11-22woman 20:30
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(25-19, 25-18, 20-25, 25-17)
11-22man 18:00
KauKo 0
ŠU 3
KauKo
0:3
ŠU
(18-25, 18-25, 18-25)
11-21man 20:45
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-21, 25-14, 25-12)
11-21woman 20:00
VDU 3
LSU 0
VDU
3:0
LSU
(25-18, 26-24, 25-21)
11-19woman 19:30
KTU 3
VGTU 2
KTU
3:2
VGTU
(25-12, 23-25, 25-21, 25-22, 9-15)
11-19man 18:30
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-19, 25-10, 25-10)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(12-25, 24-26, 26-24, 20-25)
11-14man 19:00
ŠU 3
KU 1
ŠU
3:1
KU
(25-17, 25-18, 25-27, 25-23)
11-12woman 19:30
KTU 0
VU 3
KTU
0:3
VU
(14-25, 17-25, 20-25)
11-12man 18:30
VGTU 3
ViKo 1
VGTU
3:1
ViKo
(25-16, 22-25, 25-22, 25-20)
11-12man 17:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 10-25, 16-25)
11-08woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-21, 25-13, 25-16)
11-07woman 20:00
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-21, 25-20, 25-18)
11-06woman 19:00
LSU 1
LSMU 3
LSU
1:3
LSMU
(19-25, 21-25, 25-21, 24-26)
04-22man 16:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-14, 28-26, 25-19)
04-22woman 14:00
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(24-26, 25-23, 18-25, 20-25)

Paplūdymio naujienos

2020. birželio 15d.

Rekordinio rezultato paskutinysis setas ir apginti čempionų titulai

Šį savaitgalį, po debesuotu dangumi “Delfi sporto centro” atvirose paplūdimio tinklinio aikštelėse, buvo surengtos pirmosios oficialios paplūdimio tinklinio varžybos ir paaiškėjo Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionai!

Po netikėtai dėl karantino nutrūkusio salės tinklinio čempionato, paplūdimio tinklinio renginys sulaukė itin gausaus studentų būrio – net 35 aukštųjų mokyklų komandoms knietėjo išsiaiškinti, ar pavyks praėjusių metų prizininkams išlaikyti savo pozicijas ir stipriausiųjų titulus.

Komandos buvo suskirstytos į penkis pogrupius, iš kurių į atkrintamąsias varžybas pateko po 12-ka studentų komandų vaikinų ir merginų pogrupiuose: 10 pirmąsias ir antrąsias vietas užėmusios pogrupių komandos ir po dvi stipriausias trečiąją vietą užėmusias komandos. Kadangi šansas nukulniuoti iki finalų buvo suteikiamas tik vienas, aikštelėje vyko atkaklios ir kai kur net dramatiškos kovos.

Po 51-erių pirmąją dieną sužaistų rungtynių, sekmadienio rytą pusfinalių kovas pratęsė stipriausių ir atkakliausių vaikinų ir merginų studentų komandų 8-tukas.

Pirmuosiuose vaikinų pusfinaliuose Lietuvos sporto universiteto komanda Audrius Knašas/ Patrikas Stankevičius užtikrintai 2:0 (21-10; 21-11) įveikė Vilniaus kolegijos komandą Karolį Rimkų/ Domantą Katiną ir paliko vaikinus kovoti dėl bronzos medalių.

Tuo tarpu antruosiuose pusfinaliuose ne mažiau užtikrintai Vytauto Didžiojo universiteto tinklininkai Artūr Vincėlovič/ Valentinas Lekavičius rezultatu 2:0 (21-19; 21-13) įveikė Kauno kolegijos tinklininkus Aurimą Mazūrą ir Tomą Vyšniauską.

Žiūrovai plojo vaikinams ir su nekantrumu laukė finalų, lyg nujausdami, kad sekmadienio susitikimai pasibaigs intrigėle.

Kovoje dėl bronzos KTU tinklininkai Tomas Vyšniauskas/ Aurimas Mazūras sugebėjo atsitiesti ir 2:0 (21-19; 21-12) įveikė Vilniaus kolegijos sportininkus ir pirmieji pasidabino bronzos medaliais.

O žiūrovai buvo teisūs –  finalinėse kovose intrigos tikrai nepritrūko ir ši kova tapo čempionato puošmena! Su nuostaba aikčiojo abiejų komandų palaikymo pulkeliai ir plojo tiek vienai, tiek kitai tinklininkų komandai, pasistengusiai patampyti nervus ir pademonstruoti žaismingą kovą.  Pirmąjį setą užbaigę rezultatu 21-12, Lietuvos sporto universiteto vaikinai Audrius Knašas/ Patrikas Stankevičius, lengviau atsipūtė  ir atrodė užtikrintai ir be kompromisų judantys čempionų titulų link, tačiau antrasis setas netikėtai tapo tikra atrakcija susirinkusių draugų akims. Valentinui Lekavičiui/ Artūr Vincėlovič vis aršiau ginantis aikštelėj ir vis taikliau dėliojant kamuolius priešininkų aikštelėje, jaunajam LSU sportininkų duetui tapo vis sudėtingiau priimti greitus sprendimus ir išpildyti juos nepriekaištingai. Iki pat paskutiniųjų antrojo seto minučių, širdys plakė smarkiau, o plojimai skambėjo vis garsiau. Tačiau lemtingas Audriaus Knašo padavimas esant rezultatui 31-30, nulėmė čempionato baigtį ir padėjo galutinį tašką šių metų čempionate.  Nors ir likę pasidabinę sidabro medaliais Valentinas Lekavičius/ Artūr Vincėlovič iš aikštės išėjo su šypsena ir gera nuotaika.

Visus vaikinų rezultatus galima rasti čia.  

Merginų grupėje pirmosios pusfinalių kovas pradėjo Vytaututo Didžiojo universiteto tinklininkės Vytenė Vitkauskaitė/ Urtė Andriukaitytė prieš Vilniaus universiteto antrąją komandą Indrę Pretkelytę/Benitą Umantaitę. Trisdešimt minučių trukusioje kovoje Urtė ir Vytenė iškovojo užtikrintą 2:0 pergalę, o Vilniaus universiteto komanda stojo į kovą dėl nugalėtojų trejetuko.

Ypatingai įtemptas ir įdomus buvo antrasis  pusfinalis, kuriame susitiko Vilnius universiteto pirmoji komanda Ainė Raupelytė/ Jekaterina Kovalskaja prieš Lietuvos sporto universiteto studentes Gerdą ir Rugilę Grudzinskaite. Merginoms prireikė trijų setų, kad išsiaiškintų, kurios gi stos į kovą prieš Vytenę ir Urtę dėl aukso medalių. Pirmajame sete savo pranašumą demonstravo sesės Grudzinskaitės, tačiau susiderinusios tarpusavio žaidimą  Ainė ir Jekaterina pagavo savo vibe’ą, tiksliau ir aukščiau statė užtvaras, giliau “kasė” kamuolius ir taikliau atakuodamos priešininkių komandą, po dramatiško trečiojo seto, rezultatu 2-1 (17-21; 21-11; 17-15) iškovojo savo pergalę.

Tuo tarpu įpykusios po patirto pralaimėjimo sesės Grudzinskaitės nepasigailėjo savo priešininkių kovoje dėl bronzos medalių ir vietą finaliniame trejetuke iškovojo, įveikusios Vilniaus universiteto antrąją komandą 2:0 (8-21; 9-21).

Finalinis merginų susitikimas didesnių staigmenų nepateikė ir po užtikrintos  trisdešimt minučių kovos paaiškėjo 2020 metų Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionės, kuriomis 2:0 (21-13; 21-17) rezultatu įveikusios Vilniaus universiteto komandą tapo Vytauto Didžiojo universiteto tinklininkės Vytenė Vitkauskaitė ir Urtė Andriukaitytė.

Merginų rezultatus galima rasti čia.

Geriausiais čempionato žaidėjais buvo pripažinti Vytenė Vitkauskaitė (Vytauto Didžiojo universitetas) ir Audrius  Knašas (Lietuvos sporto universitetas).

Štai taip žaibišku greičiu prabėjo pirmoji šiais metais studentų tinklinio šventė! Mums, kaip visada, buvo smagu ir malonu matyti visus besišypsančius veidus ir pakiliomis nuotaikomis gyvenančius studentus!

Dėkojame mūsų personalui – varžybų vykdytojui, teisėjams ir sekretoriams už Jūsų kantrybę ir atsidavimą! Be Jūsų nebūtų mūsų!

Taip pat dėkojame mūsų draugams:

  • Delfi sporto centras – suteikusius čempionatui namus,
  • “Agotex” – už sukurtus prizus šilto džemperio pavidalu;
  • “Sport traffic” – už įstaigtus MVP gertuvių pavidalu;
  • “Sporto kalvė” – už visuomet nustebinančius apdovanojimus.

Ir sakome “Iki pasimatymo! “ šį rudenį vyksiančioje debiutinėje Nacionalinės studentų tinklinio lygos taurėje!

 

Dalintis: