Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-28man 16:00
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(13-25, 18-25, 12-25)
04-28woman 14:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 20-25, 17-25)
04-28man 12:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(27-29, 25-22, 26-28, 25-22, 15-7)
04-28man 12:00
ŠU Laukiama
KauKo
ŠU
-:-
KauKo
04-28woman 10:00
LSMU 1
LSU 3
LSMU
1:3
LSU
(25-19, 19-25, 17-25, 23-25)
04-27man 17:00
VU 0
LSU 3
VU
0:3
LSU
(13-25, 15-25, 18-25)
04-27woman 15:00
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(18-25, 21-25, 18-25)
04-27man 12:00
KauKo 3
VDU 0
KauKo
3:0
VDU
(25-20, 25-19, 25-20)
04-27woman 10:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-17, 25-21, 21-25, 25-17)
04-27woman 10:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-8, 25-0 , 25-0)
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)

Paplūdymio naujienos

2018. gegužės 30d.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos studentai kovos dėl Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionų titulų ir kelialapių į Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą

Norime pasidžiaugti, kad ateinantis savaitgalis šurmuliuos pilnu tempu!! Į Lietuvos studentų čempionatą užsiregistravo 33 aukštųjų mokyklų komandos! Todėl visus kviesime pasirūpinti kremais nuo saulės, galvos apdangalais, šaltais gėrimais –  studentų paplūdimio tinklinio šventė truks visą savaitgalį  birželio 2-3 dienomis.

Skelbiame užsiregistravusių komandų sąrašą, dalinamės tvarkaraščiais ir komandų paskirstymais!

Komandų tvarkaraščius ir paskirstymus galite rasti čia: 

vaikinų —–> http://nstl.lt/papludimio-tvarkarastis/

merginų —->  http://nstl.lt/papludimio-tvarkarastis/

Atkreipiame dėmesį, kad komandų rikiuotės yra sudarytos pagal 2017 m. Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio rezultatus ir burtų traukimą. 

Turime pasidžiaugti dar viena džiugia žinia! Bendradarbiaudami  su Lietuvos tinklinio federacija, aukštųjų mokyklų sporto centrų komandoms įsteigėme papildomą prizą! Šių metų komandos nugalėtojos į savo sporto centrus parneš ne tik čempionų taures, bet ir kelialapį į 2018 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato LTF Open finalus. Komandos nugalėtojos iškovos savo universitetui/kolegijai  vietą Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato finaluose, kur aukštoji mokykla galės deleguoti savo komandą nemokamai. Deleguojamos komandos  bus registruojamos nemokamai ir iš karto pateks į pagrindinių varžybų etapą. 

Merginų grupėje dėl čempionių titulų Lietuvos studentų tinklinio čempionate susigrums 15 komandų. Pirmą kartą čempionate prie merginų prisijungs Kauno kolegijos tinklininkės! 

Savaitgalį galėsime pamatyti šias merginų poras:

  1. Urtė Andriukaitytė/Miglė Mazurkevičiūtė – VU1
  2. Aistė Paškevičiūtė/Indrė Pretkelytė – VU2
  3. Gabrielė Užlytė/Kotryna Kontautaitė – VU3
  4. Karina Mickevičiūtė/Viktorija Žukauskaitė – Kauno kolegija
  5. Danielė Bielskytė/Vitalija Valentaitė – KTU
  6. Guoda Vilkaitė/Marija Ramanauskaitė – LSMU1
  7. Julija Domarkaitė/Jomilė Bytautaitė – LSMU2
  8. Monika Šidlauskaitė/Jurgita Naseckaitė – LSMU3
  9. Jurgita Petkutė/Karolina Petkutė – LSU1
  10. Laura Simanavičiūtė/Agnė Furmanavičiūtė – LSU2
  11. Lina Miklovytė/Žaneta Gurlova – LSU3
  12. Vytenė Vitkauskaitė/Viltė Makauskaitė – VDU
  13. Eglė Radzevičiūtė/Guoda Girjazovaitė – VGTU1
  14. Ugnė Budėnaitė/Akvilė Grėbliūnaitė – VGTU2
  15. Ieva Aškelėnaitė/Karolina Čepulytė/ – VGTU3

Vaikinų grupėje, taip pat laukia siurprizai! Pirmą kartą į smėlio aikštelę Nacionalinėje studentų tinklinio lygoje išbėgs net dvi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinų komandos, o prie čempionato prisijungs ir Vilniaus kolegijos studentai!

Vaikinų komandų sąrašas atrodo štai taip:

  1. Lukas Každailis/Matas Navickas – VU1
  2. Albert Tomaševič/Tomas Gavrilovas – VU2
  3. Vidas Petrauskas/Evaldas Kažukauskas – VU3
  4. Tomas Vyšniauskas/Aurimas Mazūras – KTU1
  5. Darius Overlingas/Karolis Pleskūnas – KTU 2
  6. Mantas Vyštartas/Vilius Grikštas – Kauno kolegija
  7. Tomas Šniauka/Laurynas Gedminas – KU
  8. Artūr Vincėlovič/Domantas Savickas – LEU1
  9. Albertas Paulanskis/Arnoldas Bardžius – LEU2
  10. Mantas Grinevičius/Audrius Kasperavičius – LSU1
  11. Rapolas Beržinis/Aurimas Dyglys – LSU2
  12. Audrius Knašas/Tadas Rasiukas – LSU3
  13. Jonas Knezevičius/Dalius Kibirškštis – VDU1
  14. Titas Servutas/Dovydas Raila – VDU2
  15. Elvis Gotovskis/Girvydas Rimeika – VGTU1
  16. Martynas Blistrubis/Arnold Stankevič – VGTU2
  17. Julius Savickas/Paulius Vielys – VGTU3
  18. Karolis Rimkus/Daumantas Katinas – Vilniaus kolegija

Ruošiamės dar vienai gražiai studentų tinklinio šventei!

Dalintis: