Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-13woman 19:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-14, 25-12, 25-15)
04-24man 16:00
VU ŠA 3
VU 1
VU ŠA
3:1
VU
(28-30, 25-21, 25-19, 25-20)
04-24woman 14:00
VDU 3
LSU 0
VDU
3:0
LSU
(25-23, 26-24, 25-20)
04-24man 12:00
VILNIUS TECH 3
KTU 0
VILNIUS TECH
3:0
KTU
(25-12, 25-21, 27-25)
04-24woman 10:00
VU 2
KTU 3
VU
2:3
KTU
(22-25, 25-20, 25-14, 20-25, 14-16)
04-23man 16:30
VU 3
VILNIUS TECH 0
VU
3:0
VILNIUS TECH
(25-18, 25-17, 25-17)
04-23woman 14:30
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-17, 25-17, 24-26, 25-23)
04-23man 12:00
VU ŠA 3
KTU 0
VU ŠA
3:0
KTU
(25-22, 25-22, 25-15)
04-23woman 10:00
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-17, 25-13, 25-10)
04-14woman 19:30
VU 3
KU 0
VU
3:0
KU
(25-15, 25-14, 25-13)
04-11woman 19:30
KTU 4
MRU 1
KTU
4:1
MRU
(26-24, 27-25, 13-25, 25-20, 15-13)
04-07man 20:00
KTU 2
LSU 3
KTU
2:3
LSU
(21-25, 20-25, 25-16, 31-29, 12-15)
04-06woman 19:30
KU 1
VU 3
KU
1:3
VU
(17-25, 9-25, 25-23, 18-25)
04-05woman 19:30
LSU 3
VILNIUS TECH 0
LSU
3:0
VILNIUS TECH
(25-13, 25-14, 25-9)
03-29woman 19:15
VILNIUS TECH 0
LSU 3
VILNIUS TECH
0:3
LSU
(13-25, 14-25, 9-25)
03-29woman 19:15
VILNIUS TECH 0
LSU 3
VILNIUS TECH
0:3
LSU
(11-25, 16-25, 11-25)
03-22man 19:15
LSU 0
KTU 3
LSU
0:3
KTU
(19-25, 22-25, 20-25)
03-21woman 19:00
MRU 3
KTU 1
MRU
3:1
KTU
(15-25, 25-22, 26-24, 25-20)
03-21woman 18:45
LSMU 0
VDU 3
LSMU
0:3
VDU
(22-25, 16-25, 19-25)
03-10woman 19:30
VU 3
VDU 1
VU
3:1
VDU
(21-25, 25-20, 25-4, 25-0)
03-10woman 19:30
KU 3
KTU 2
KU
3:2
KTU
(25-22, 24-26, 19-25, 25-22, 15-13)
03-09man 20:00
VILNIUS TECH 1
VU ŠA 3
VILNIUS TECH
1:3
VU ŠA
(25-17, 18-25, 24-26, 27-29)
03-03man 19:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 26-24, 25-20)
03-02woman 19:00
MRU 3
VILNIUS TECH 0
MRU
3:0
VILNIUS TECH
(25-18, 25-11, 25-21)
03-01woman 19:30
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-20, 25-12, 25-18)
02-24woman 19:30
VILNIUS TECH 0
VU 3
VILNIUS TECH
0:3
VU
(8-25, 15-25, 17-25)
02-23man 19:30
VILNIUS TECH 3
LSU 0
VILNIUS TECH
3:0
LSU
(25-22, 25-17, 25-10)
02-23man 19:00
VU ŠA 3
VU 0
VU ŠA
3:0
VU
(25-20, 25-15, 25-19)
02-22woman 19:30
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-23, 25-22, 25-18)
02-21man 20:00
KTU 1
VILNIUS TECH 3
KTU
1:3
VILNIUS TECH
(25-20, 20-25, 25-27, 23-25)
02-14man 21:00
KTU 2
VU ŠA 3
KTU
2:3
VU ŠA
(25-18, 32-30, 23-25, 29-31, 9-15)
02-10woman 19:30
LSMU 0
KU 3
LSMU
0:3
KU
(19-25, 16-25, 16-25)
02-10man 19:00
VU ŠA 3
LSU 0
VU ŠA
3:0
LSU
(25-21, 25-15, 25-21)
02-09woman 19:00
MRU 0
VDU 3
MRU
0:3
VDU
(13-25, 16-25, 22-25)
02-08man 19:30
LSU 0
KTU 3
LSU
0:3
KTU
(14-25, 20-25, 18-25)
02-07woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(15-25, 12-25, 18-25)
02-03woman 19:30
VU 3
MRU 0
VU
3:0
MRU
(25-15, 25-16, 25-21)
02-01man 19:30
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(10-25, 14-25, 10-25)
01-27man 19:30
VU 1
VILNIUS TECH 3
VU
1:3
VILNIUS TECH
(20-25, 25-15, 19-25, 15-25)
01-19woman 19:30
VDU 3
VILNIUS TECH 0
VDU
3:0
VILNIUS TECH
(25-7, 25-15, 25-13)
01-17woman 19:00
LSMU 1
KTU 3
LSMU
1:3
KTU
(13-25, 25-17, 18-25, 20-25)
12-09man 19:30
VU 2
VU ŠA 3
VU
2:3
VU ŠA
(25-21, 22-25, 25-18, 11-25, 12-15)
12-08man 19:00
VU ŠA 3
VILNIUS TECH 2
VU ŠA
3:2
VILNIUS TECH
(25-20, 13-25, 25-18, 18-25, 15-13)
12-08woman 18:30
MRU 0
VU 3
MRU
0:3
VU
(20-25, 22-25, 14-25)
12-06man 21:00
KTU 3
LSU 0
KTU
3:0
LSU
(25-17, 25-17, 28-26)
12-02woman 19:30
VU 3
VILNIUS TECH 0
VU
3:0
VILNIUS TECH
(26-24, 25-23, 25-18)
12-02woman 19:30
LSMU 0
LSU 3
LSMU
0:3
LSU
(18-25, 12-25, 7-25)
12-01man 20:00
VILNIUS TECH 3
KTU 0
VILNIUS TECH
3:0
KTU
(25-23, 25-21, 25-20)
12-01woman 19:30
VDU 3
MRU 0
VDU
3:0
MRU
(25-10, 25-9, 25-18)
11-29woman 19:30
KTU 3
KU 2
KTU
3:2
KU
(25-21, 25-19, 24-26, 21-25, 15-6)
11-23man 19:30
LSU 3
VILNIUS TECH 2
LSU
3:2
VILNIUS TECH
(25-27, 27-25, 20-25, 25-23, 15-11)
11-22man 21:00
KTU 0
VU 3
KTU
0:3
VU
(19-25, 14-25, 12-25)
11-18man 19:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-12, 25-6, 25-18)
11-17woman 19:30
VDU 3
VU 0
VDU
3:0
VU
(25-22, 25-18, 25-19)
11-17man 19:00
VU ŠA 3
KTU 1
VU ŠA
3:1
KTU
(27-29, 27-25, 25-14, 25-16)
11-17woman 19:00
KU 3
LSMU 2
KU
3:2
LSMU
(31-29, 14-25, 15-25, 25-19, 15-12)
11-16woman 19:30
VILNIUS TECH 0
MRU 3
VILNIUS TECH
0:3
MRU
(15-25, 17-25, 11-25)
11-16woman 19:30
LSU 3
KTU 2
LSU
3:2
KTU
(25-15, 19-25, 25-14, 22-25, 15-10)
11-15man 19:00
VILNIUS TECH 2
VU 3
VILNIUS TECH
2:3
VU
(25-20, 27-25, 22-25, 24-26, 21-23)
11-10woman 18:30
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(19-25, 22-25, 18-25)
11-09woman 19:30
VILNIUS TECH 0
VDU 3
VILNIUS TECH
0:3
VDU
(15-25, 17-25, 16-25)
11-08woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(26-24, 23-25, 25-21, 25-19)
10-26man 19:30
LSU 0
VU ŠA 3
LSU
0:3
VU ŠA
(17-25, 21-25, 17-25)

Paplūdymio naujienos

2018. gegužės 30d.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos studentai kovos dėl Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionų titulų ir kelialapių į Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą

Norime pasidžiaugti, kad ateinantis savaitgalis šurmuliuos pilnu tempu!! Į Lietuvos studentų čempionatą užsiregistravo 33 aukštųjų mokyklų komandos! Todėl visus kviesime pasirūpinti kremais nuo saulės, galvos apdangalais, šaltais gėrimais –  studentų paplūdimio tinklinio šventė truks visą savaitgalį  birželio 2-3 dienomis.

Skelbiame užsiregistravusių komandų sąrašą, dalinamės tvarkaraščiais ir komandų paskirstymais!

Komandų tvarkaraščius ir paskirstymus galite rasti čia: 

vaikinų —–> http://nstl.lt/papludimio-tvarkarastis/

merginų —->  http://nstl.lt/papludimio-tvarkarastis/

Atkreipiame dėmesį, kad komandų rikiuotės yra sudarytos pagal 2017 m. Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio rezultatus ir burtų traukimą. 

Turime pasidžiaugti dar viena džiugia žinia! Bendradarbiaudami  su Lietuvos tinklinio federacija, aukštųjų mokyklų sporto centrų komandoms įsteigėme papildomą prizą! Šių metų komandos nugalėtojos į savo sporto centrus parneš ne tik čempionų taures, bet ir kelialapį į 2018 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato LTF Open finalus. Komandos nugalėtojos iškovos savo universitetui/kolegijai  vietą Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato finaluose, kur aukštoji mokykla galės deleguoti savo komandą nemokamai. Deleguojamos komandos  bus registruojamos nemokamai ir iš karto pateks į pagrindinių varžybų etapą. 

Merginų grupėje dėl čempionių titulų Lietuvos studentų tinklinio čempionate susigrums 15 komandų. Pirmą kartą čempionate prie merginų prisijungs Kauno kolegijos tinklininkės! 

Savaitgalį galėsime pamatyti šias merginų poras:

  1. Urtė Andriukaitytė/Miglė Mazurkevičiūtė – VU1
  2. Aistė Paškevičiūtė/Indrė Pretkelytė – VU2
  3. Gabrielė Užlytė/Kotryna Kontautaitė – VU3
  4. Karina Mickevičiūtė/Viktorija Žukauskaitė – Kauno kolegija
  5. Danielė Bielskytė/Vitalija Valentaitė – KTU
  6. Guoda Vilkaitė/Marija Ramanauskaitė – LSMU1
  7. Julija Domarkaitė/Jomilė Bytautaitė – LSMU2
  8. Monika Šidlauskaitė/Jurgita Naseckaitė – LSMU3
  9. Jurgita Petkutė/Karolina Petkutė – LSU1
  10. Laura Simanavičiūtė/Agnė Furmanavičiūtė – LSU2
  11. Lina Miklovytė/Žaneta Gurlova – LSU3
  12. Vytenė Vitkauskaitė/Viltė Makauskaitė – VDU
  13. Eglė Radzevičiūtė/Guoda Girjazovaitė – VGTU1
  14. Ugnė Budėnaitė/Akvilė Grėbliūnaitė – VGTU2
  15. Ieva Aškelėnaitė/Karolina Čepulytė/ – VGTU3

Vaikinų grupėje, taip pat laukia siurprizai! Pirmą kartą į smėlio aikštelę Nacionalinėje studentų tinklinio lygoje išbėgs net dvi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vaikinų komandos, o prie čempionato prisijungs ir Vilniaus kolegijos studentai!

Vaikinų komandų sąrašas atrodo štai taip:

  1. Lukas Každailis/Matas Navickas – VU1
  2. Albert Tomaševič/Tomas Gavrilovas – VU2
  3. Vidas Petrauskas/Evaldas Kažukauskas – VU3
  4. Tomas Vyšniauskas/Aurimas Mazūras – KTU1
  5. Darius Overlingas/Karolis Pleskūnas – KTU 2
  6. Mantas Vyštartas/Vilius Grikštas – Kauno kolegija
  7. Tomas Šniauka/Laurynas Gedminas – KU
  8. Artūr Vincėlovič/Domantas Savickas – LEU1
  9. Albertas Paulanskis/Arnoldas Bardžius – LEU2
  10. Mantas Grinevičius/Audrius Kasperavičius – LSU1
  11. Rapolas Beržinis/Aurimas Dyglys – LSU2
  12. Audrius Knašas/Tadas Rasiukas – LSU3
  13. Jonas Knezevičius/Dalius Kibirškštis – VDU1
  14. Titas Servutas/Dovydas Raila – VDU2
  15. Elvis Gotovskis/Girvydas Rimeika – VGTU1
  16. Martynas Blistrubis/Arnold Stankevič – VGTU2
  17. Julius Savickas/Paulius Vielys – VGTU3
  18. Karolis Rimkus/Daumantas Katinas – Vilniaus kolegija

Ruošiamės dar vienai gražiai studentų tinklinio šventei!

Dalintis: