Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
02-27woman 20:30
LSU Laukiama
LSMU
LSU
-:-
LSMU
02-27woman 20:30
VU Laukiama
VDU
VU
-:-
VDU
02-26woman 20:30
MRU Laukiama
VGTU
MRU
-:-
VGTU
02-26woman 19:00
KU Laukiama
KTU
KU
-:-
KTU
02-24man 18:00
ViKo Laukiama
VU
ViKo
-:-
VU
02-20man 21:00
KTU Laukiama
LSU
KTU
-:-
LSU
02-19man 20:45
LSU Laukiama
ŠU
LSU
-:-
ŠU
02-13man 18:40
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
02-06man 20:45
VU Laukiama
VDU
VU
-:-
VDU
02-06woman 19:30
LSMU Laukiama
KU
LSMU
-:-
KU
02-05woman 20:30
MRU Laukiama
VDU
MRU
-:-
VDU
02-05man 19:00
ŠU Laukiama
KTU
ŠU
-:-
KTU
02-03woman 19:30
KTU Laukiama
LSU
KTU
-:-
LSU
02-03woman 19:30
VGTU Laukiama
VU
VGTU
-:-
VU
02-03man 18:00
ViKo Laukiama
VGTU
ViKo
-:-
VGTU
01-30woman 20:30
LSU Laukiama
KU
LSU
-:-
KU
01-30woman 20:30
VU Laukiama
MRU
VU
-:-
MRU
01-29woman 20:00
VDU Laukiama
VGTU
VDU
-:-
VGTU
01-27woman 18:00
LSMU Laukiama
KTU
LSMU
-:-
KTU
01-23woman 20:10
VGTU 3
MRU 0
VGTU
3:0
MRU
(25-9, 25-13, 25-13)
04-28man 16:00
VGTU 0
LSU 3
VGTU
0:3
LSU
(13-25, 18-25, 12-25)
04-28woman 14:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 20-25, 17-25)
04-28man 12:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(27-29, 25-22, 26-28, 25-22, 15-7)
04-28man 12:00
ŠU Laukiama
KauKo
ŠU
-:-
KauKo
04-28woman 10:00
LSMU 1
LSU 3
LSMU
1:3
LSU
(25-19, 19-25, 17-25, 23-25)
04-27man 17:00
VU 0
LSU 3
VU
0:3
LSU
(13-25, 15-25, 18-25)
04-27woman 15:00
LSU 0
VU 3
LSU
0:3
VU
(18-25, 21-25, 18-25)
04-27man 12:00
KauKo 3
VDU 0
KauKo
3:0
VDU
(25-20, 25-19, 25-20)
04-27woman 10:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-17, 25-21, 21-25, 25-17)
04-27woman 10:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-8, 25-0 , 25-0)
04-12man 19:00
ŠU 0
ViKo 3
ŠU
0:3
ViKo
(20-25, 24-26, 22-25)
04-04man 20:30
VU 3
KauKo 1
VU
3:1
KauKo
(25-22, 25-19, 28-30, 25-20)
04-03woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-10, 25-13, 25-11)
04-02woman 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-20, 25-23)
04-02woman 20:15
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 10-25, 17-25)
04-02man 18:00
KauKo 2
VU 3
KauKo
2:3
VU
(23-25, 23-25, 25-18, 25-23, 11-15)
03-26man 20:30
VDU 0
LSU 3
VDU
0:3
LSU
(10-25, 21-25, 13-25)
03-26man 20:00
ViKo 1
ŠU 3
ViKo
1:3
ŠU
(18-25, 25-18, 18-25, 20-25)
03-25man 18:30
VGTU 3
KU 0
VGTU
3:0
KU
(25-13, 25-12, 25-16)
03-18woman 19:30
KTU 0
LSU 3
KTU
0:3
LSU
(20-25, 15-25, 16-25)
03-13man 20:30
LSU 3
VDU 0
LSU
3:0
VDU
(25-16, 25-17, 25-18)
03-13man 19:30
KU 0
VGTU 3
KU
0:3
VGTU
(21-25, 16-25, 22-25)
03-11woman 20:00
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(27-25, 25-16, 25-11)
03-05man 20:30
VDU 1
ViKo 3
VDU
1:3
ViKo
(16-25, 25-23, 21-25, 23-25)
02-28woman 20:10
VGTU 1
LSMU 3
VGTU
1:3
LSMU
(8-25, 25-23, 22-25, 14-25)
02-27woman 20:00
VDU 1
VU 3
VDU
1:3
VU
(22-25, 25-17, 15-25, 18-25)
02-27man 19:00
ViKo 3
VU 2
ViKo
3:2
VU
(25-19, 19-25, 21-25, 25-20, 17-15)
02-26woman 19:00
LSU 3
KTU 1
LSU
3:1
KTU
(25-22, 16-25, 25-17, 25-22)
02-21woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-20, 25-19, 25-16)
02-21man 20:30
VDU 0
VGTU 3
VDU
0:3
VGTU
(22-25, 17-25, 20-25)
02-20woman 20:00
VDU 3
VGTU 0
VDU
3:0
VGTU
(25-14, 25-16, 25-13)
02-20man 19:30
KU 0
KauKo 3
KU
0:3
KauKo
(21-25, 21-25, 26-28)
02-20man 19:00
ŠU 0
LSU 3
ŠU
0:3
LSU
(18-25, 24-26, 19-25)
02-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 1
KTU
3:1
LSMU
(25-11, 25-17, 19-25, 25-22)
02-14woman 20:10
VGTU 0
KTU 3
VGTU
0:3
KTU
(21-25, 16-25, 18-25)
02-13man 19:30
KU 1
LSU 3
KU
1:3
LSU
(8-25, 11-25, 26-24, 18-25)
02-13man 19:00
ŠU 3
KauKo 0
ŠU
3:0
KauKo
(25-16, 25-20, 25-23)
02-12woman 19:00
LSU 1
VDU 3
LSU
1:3
VDU
(20-25, 22-25, 26-24, 20-25)
02-11man 18:30
VGTU 2
VU 3
VGTU
2:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 25-23, 8-11)
02-11woman 18:00
LSMU 0
VU 3
LSMU
0:3
VU
(18-25, 24-26, 22-25)
02-07man 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-12, 25-21, 25-20)
02-06man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-13, 25-19, 25-10)
02-06man 19:30
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(18-25, 17-25, 10-25)
02-05woman 19:00
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-14, 25-18, 25-19)
02-04man 18:30
ViKo 1
VGTU 3
ViKo
1:3
VGTU
(25-21, 24-26, 21-25, 17-25)
01-31woman 20:30
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-16, 25-23, 25-15)
01-31woman 19:30
LSMU 3
LSU 1
LSMU
3:1
LSU
(25-19, 25-27, 25-11, 25-19)
01-30man 20:45
LSU 3
KauKo 0
LSU
3:0
KauKo
(25-21, 25-19, 25-13)
01-28woman 19:30
KTU 1
VDU 3
KTU
1:3
VDU
(20-25, 25-21, 18-25, 14-25)
01-24woman 20:10
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(18-25, 19-25, 8-25)
12-19woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-18, 25-15, 25-17)
12-12woman 19:30
LSMU 3
LSU 0
LSMU
3:0
LSU
(25-22, 25-14, 25-11)
12-11woman 20:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(16-25, 19-25, 21-25)
12-11man 19:00
ŠU 3
LSU 1
ŠU
3:1
LSU
(25-17, 23-25, 25-23, 25-18)
12-09woman 19:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-9, 25-20, 25-17)
12-04man 20:45
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-13, 25-18, 25-20)
12-04woman 20:30
MRU 0
VU 3
MRU
0:3
VU
(11-25, 8-25, 12-25)
12-03man 18:40
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(19-25, 25-22, 15-25, 29-31)
12-02man 20:30
VDU 2
VU 3
VDU
2:3
VU
(19-25, 25-19, 22-25, 25-23, 12-15)
11-27woman 20:00
VDU 3
MRU 0
VDU
3:0
MRU
(25-10, 25-20, 25-14)
11-27woman 19:00
KU 1
LSMU 3
KU
1:3
LSMU
(12-25, 20-25, 25-23, 22-25)
11-26woman 20:30
LSU 3
KTU 2
LSU
3:2
KTU
(9-25, 17-25, 25-16, 26-24, 15-11)
11-25woman 21:00
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(12-25, 19-25, 12-25)
11-21man 21:00
KTU 1
ŠU 3
KTU
1:3
ŠU
(21-25, 16-25, 25-23, 18-25)
11-21man 20:45
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(21-25, 21-25, 22-25)
11-21woman 20:00
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(12-25, 16-25, 21-25)
11-18woman 19:30
KTU 3
LSMU 0
KTU
3:0
LSMU
(25-20, 25-17, 25-13)
11-18man 18:00
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-23, 26-24, 25-17)
11-14man 18:40
VGTU 1
ViKo 3
VGTU
1:3
ViKo
(21-25, 17-25, 26-24, 22-25)
12-20woman 20:30
VU 3
VDU 0
VU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-17woman 17:45
LSMU 3
VDU 0
LSMU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
12-13woman 20:30
LSMU 3
VGTU 0
LSMU
3:0
VGTU
(25-13, 25-14, 25-10)
12-13man 20:30
VU 3
ViKo 1
VU
3:1
ViKo
(25-21, 25-18, 29-31, 25-19)
12-12man 20:45
LSU 3
ŠU 2
LSU
3:2
ŠU
(22-25, 25-18, 23-25, 25-23, 15-13)
12-10woman 19:30
KTU 1
LSU 3
KTU
1:3
LSU
(17-25, 17-25, 26-24, 19-25)
12-06woman 20:10
VGTU 1
VDU 3
VGTU
1:3
VDU
(15-25, 9-25, 25-23, 16-25)
12-06man 18:00
KauKo 2
KU 3
KauKo
2:3
KU
(25-16, 25-27, 24-26, 31-29, 9-15)
12-05man 18:30
VGTU 3
VDU 0
VGTU
3:0
VDU
(25-16, 25-23, 25-18)
12-04woman 20:00
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(25-20, 13-25, 25-19, 25-22)
12-03woman 18:00
LSMU 3
KTU 2
LSMU
3:2
KTU
(20-25, 24-26, 25-15, 25-18, 15-12)
11-29man 20:30
VU 1
VGTU 3
VU
1:3
VGTU
(21-25, 25-16, 18-25, 20-25)
11-22woman 20:30
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(25-19, 25-18, 20-25, 25-17)
11-22man 18:00
KauKo 0
ŠU 3
KauKo
0:3
ŠU
(18-25, 18-25, 18-25)
11-21man 20:45
LSU 3
KU 0
LSU
3:0
KU
(25-21, 25-14, 25-12)
11-21woman 20:00
VDU 3
LSU 0
VDU
3:0
LSU
(25-18, 26-24, 25-21)
11-19woman 19:30
KTU 3
VGTU 2
KTU
3:2
VGTU
(25-12, 23-25, 25-21, 25-22, 9-15)
11-19man 18:30
ViKo 3
VDU 0
ViKo
3:0
VDU
(25-19, 25-10, 25-10)
11-15woman 20:10
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(12-25, 24-26, 26-24, 20-25)
11-14man 19:00
ŠU 3
KU 1
ŠU
3:1
KU
(25-17, 25-18, 25-27, 25-23)
11-12woman 19:30
KTU 0
VU 3
KTU
0:3
VU
(14-25, 17-25, 20-25)
11-12man 18:30
VGTU 3
ViKo 1
VGTU
3:1
ViKo
(25-16, 22-25, 25-22, 25-20)
11-12man 17:00
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(17-25, 10-25, 16-25)
11-08woman 20:30
VU 3
VGTU 0
VU
3:0
VGTU
(25-21, 25-13, 25-16)
11-07woman 20:00
VDU 3
KTU 0
VDU
3:0
KTU
(25-21, 25-20, 25-18)
11-06woman 19:00
LSU 1
LSMU 3
LSU
1:3
LSMU
(19-25, 21-25, 25-21, 24-26)
04-22man 16:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-14, 28-26, 25-19)
04-22woman 14:00
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(24-26, 25-23, 18-25, 20-25)
04-22man 12:00
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(23-25, 15-25, 8-25)
04-22man 12:00
ViKo 3
KTU 0
ViKo
3:0
KTU
(25-18, 25-18, 25-20)
04-22woman 10:00
LSMU 2
LSU 3
LSMU
2:3
LSU
(18-25, 24-26, 25-21, 25-17, 8-15)

Salės media

2017. gegužės 22d.

Vilniaus universiteto tinklininkai į Lietuvą parveža SELL žaidynių medalius!

Šį savaitgalį Rygoje vykusiose XXXIII studentų žaidynėse Vilniaus universiteto paplūdimio tinklinio vaikinų ir merginų poros iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Merginų grupėje Karolės Virbickaitės ir Miglės Mazurkevičiūtės duetas po įtemptų kovų pusfinalyje 2:0 (21-16; 21-15) įveikė Kure-Prohhov/Karjane porą, tačiau atkaklioje kovoje dėl aukso 0:2 (16-21; 22-24) nusileido Latvijos Alisa Lece/Marta Ozoline duetui ir iškovojo sidabro medalius. Aukso medaliais pasipuošė Latvijos komanda, o bronzos medaliais kinių Wang/Ruan pora.

Į pusfinalius įkopusiai Artūr Vasiljev/Luko Každailio komandai nepavyko įveikti čekų Barta/Redl dueto. Įtemptame trijų setų trileryje, Vilniaus universiteto (VU) tinklininkai 1:2 (17-21; 21-18; 11-15) nusileido savo varžovams ir stojo į kovą dėl brozos medalių prieš savo tautiečius iš Lietuvos sporto universiteto – Gilbertą Kerpę ir Bart de Bruijn. Atkaklioje lietuvaičių akistatoje Artūr Vasiljev/ Lukas Každailis 2:1 (21-15; 20-22; 15-11) įveikė Gilberto Kerpės/Bart de Bruijn ekipą ir pasipuošė bronzos medaliais! Auksą SELL žaidynėse savo universitetui parvežė Latvijos Nõlvak/Tiisaar komanda, o sidabrą čekai – Barta/Redl ekipa.

SELL žaidynių paplūdimio tinklinyje dėl medalių kovojo šešios tinklininkų poros iš Vilniaus (VU), Lietuvos sporto (LSU), Vytauto Didžiojo (VDU), Vilniaus Gedimino Technikos (VGTU) ir Kauno technologijos (KTU) universitetų. Salės tinklinyje savo universitetus atstovavo LSU merginų ir Klaipėdos universiteto (KU) vaikinų komandos.

Vytauto Didžiojo universiteto paplūdimio tinklininkės Gintarė Stauskytė/ Viltė Makauskaitė iš žaidimo pasitraukė ketvirtfinalyje, 0:2 (18-21; 13-21) pralaimėjusios Karolės Virbickaitės/Miglės Mazurkevičiūtės porai. Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto atstovėms Eglei Radzevičiūtei ir Guodai Kirjazovaitei pergalių pasiekti, deja, nepavyko. Vaikinų grupėje, ketvirtfinalio barjero taip pat neperkopė KTU atstovai Karolis Pleskūnas/ Laurynas Benediktavičius 0:2 (12-21; 8-21) nusileidę vilniečių Artūro Vasilejo/ Luko Každailio porai.

Salės tinklinio kovose Lietuvos sporto universiteto merginų komanda 1:2 (23-25; 25-4; 7:15) nusileido Latvijos sporto akademijos komandai ir liko ketvirtoje vietoje, medaliais pasipuošė Latvijos ir Estijos komandos. Vaikinų pogrupyje Klaipėdos universiteto tinklininkus 2:0 (25:23) įveikė Estijos gamtos mokslų universitetas. Klaipėdos vaikinų komanda liko 8-oje vietoje, medalius savo universitetams pelnė šeimininkų ir Estijos ekipos.

 

Dalintis: