Ačiū už prenumeravimą
  • facebook
  • instagram
  • youtube
  • linkedin
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA
NSTL NSTL NSTL NSTL
04-22man 16:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-14, 28-26, 25-19)
04-22woman 14:00
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(24-26, 25-23, 18-25, 20-25)
04-22man 12:00
VU 0
VGTU 3
VU
0:3
VGTU
(23-25, 15-25, 8-25)
04-22man 12:00
ViKo 3
KTU 0
ViKo
3:0
KTU
(25-18, 25-18, 25-20)
04-22woman 10:00
LSMU 2
LSU 3
LSMU
2:3
LSU
(18-25, 24-26, 25-21, 25-17, 8-15)
04-21man 17:00
LEU 0
VGTU 3
LEU
0:3
VGTU
(20-25, 14-25, 16-25)
04-21woman 15:00
KTU 3
VGTU 1
KTU
3:1
VGTU
(25-21, 25-15, 18-25, 25-12)
04-21man 12:00
ViKo 1
LSU 3
ViKo
1:3
LSU
(25-21, 18-25, 19-25, 16-25)
04-21woman 10:00
VU 3
LSMU 1
VU
3:1
LSMU
(29-27, 21-25, 25-14, 25-12)
04-16man 18:30
VGTU 3
KTU 0
VGTU
3:0
KTU
(25-20, 25-18, 25-18)
04-16man 18:30
VGTU 0
KTU 1
VGTU
0:1
KTU
(11-15)
04-12woman 18:30
LSU 3
VGTU 0
LSU
3:0
VGTU
(25-10, 25-22, 25-20)
04-09woman 19:30
KTU 0
LSMU 3
KTU
0:3
LSMU
(22-25, 23-25, 18-25)
03-26woman 17:30
LSMU 2
KTU 3
LSMU
2:3
KTU
(20-25, 26-24, 21-25, 25-21, 16-18)
03-22man 20:30
KTU 3
VGTU 0
KTU
3:0
VGTU
(25-21, 25-22, 28-26)
03-21man 19:00
ŠU 3
LEU 0
ŠU
3:0
LEU
(25-8, 25-13, 25-14)
03-21woman 18:30
VGTU 1
LSU 3
VGTU
1:3
LSU
(9-25, 23-25, 25-22, 11-25)
03-19man 20:45
LSU 3
VU 1
LSU
3:1
VU
(14-25, 25-22, 25-20, 25-22)
03-15woman 19:30
KTU 3
VDU 0
KTU
3:0
VDU
(25-0, 25-0, 25-0)
03-15man 18:00
LEU 0
ŠU 3
LEU
0:3
ŠU
(9-25, 18-25, 16-25)
03-14woman 19:00
LSU 3
LSMU 0
LSU
3:0
LSMU
(25-23, 25-15, 25-22)
03-14man 18:30
VU 3
LSU 2
VU
3:2
LSU
(31-33, 25-12, 18-25, 25-15, 15-11)
03-08man 20:10
VGTU 3
VU 0
VGTU
3:0
VU
(25-21, 27-25, 25-23)
03-07woman 18:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-15, 25-11, 25-18)
03-07woman 18:30
VDU 0
VU 3
VDU
0:3
VU
(15-25, 17-25, 13-25)
03-05woman 18:30
VGTU 3
LSMU 2
VGTU
3:2
LSMU
(22-25, 12-25, 25-22, 25-22, 15-11)
03-01woman 20:30
VU 3
LSU 0
VU
3:0
LSU
(25-17, 26-24, 25-23)
02-28woman 18:30
VDU 3
VGTU 2
VDU
3:2
VGTU
(25-19, 23-25, 25-20, 20-25, 16-14)
02-26woman 19:30
KTU 0
LSMU 3
KTU
0:3
LSMU
(23-25, 19-25, 19-25)
02-22man 18:00
LEU 0
VGTU 3
LEU
0:3
VGTU
(12-25, 15-25, 15-25)
02-21man 19:00
ŠU 3
LSU 0
ŠU
3:0
LSU
(25-19, 26-24, 25-14)
02-21man 19:00
KU 0
KTU 3
KU
0:3
KTU
(23-25, 23-25, 21-25)
02-21woman 19:00
LSU 0
VDU 3
LSU
0:3
VDU
(8-25, 18-25, 11-25)
02-21woman 18:30
VGTU 3
KTU 1
VGTU
3:1
KTU
(25-19, 25-22, 15-25, 26-24)
02-19man 19:00
ViKo 3
VU 0
ViKo
3:0
VU
(25-21, 25-21, 27-25)
02-19woman 17:30
LSMU 1
VU 3
LSMU
1:3
VU
(25-21, 20-25, 19-25, 18-25)
02-15man 18:00
LEU 0
ViKo 3
LEU
0:3
ViKo
(21-25, 13-25, 20-25)
02-14man 19:00
ŠU 3
KTU 0
ŠU
3:0
KTU
(25-18, 25-20, 25-19)
02-14man 19:00
KU 0
LSU 3
KU
0:3
LSU
(15-25, 15-25, 11-25)
02-14woman 18:30
VDU 3
LSMU 0
VDU
3:0
LSMU
(25-21, 25-10, 25-17)
02-07man 20:30
LSU 3
KTU 0
LSU
3:0
KTU
(25-19, 25-17, 25-23)
02-07man 19:00
ŠU 3
KU 0
ŠU
3:0
KU
(25-9, 25-9, 25-13)
02-07woman 18:00
VU 3
KTU 0
VU
3:0
KTU
(25-19, 25-18, 25-11)
02-06woman 19:00
LSU 3
VGTU 1
LSU
3:1
VGTU
(25-21, 20-25, 25-21, 25-21)
02-05man 19:30
ViKo 0
VGTU 3
ViKo
0:3
VGTU
(20-25, 15-25, 18-25)
02-01man 20:30
VU 3
LEU 0
VU
3:0
LEU
(25-16, 25-17, 25-13)
01-24woman 18:30
VGTU 0
VU 3
VGTU
0:3
VU
(12-25, 21-25, 17-25)
01-08woman 19:15
LSMU 3
VDU 2
LSMU
3:2
VDU
(25-21, 13-25, 25-22, 16-25, 15-13)
12-21man 20:30
VU 1
ViKo 3
VU
1:3
ViKo
(25-14, 21-25, 25-27, 24-26)
12-14woman 20:30
VU 1
VDU 3
VU
1:3
VDU
(21-25, 20-25, 26-24, 19-25)
12-13man 19:00
KU 0
ŠU 3
KU
0:3
ŠU
(10-25, 18-25, 17-25)
12-11woman 19:30
KTU 3
LSU 2
KTU
3:2
LSU
(25-23, 21-25, 20-25, 25-21, 15-6)
12-11man 18:40
VGTU 3
LEU 0
VGTU
3:0
LEU
(25-22, 25-17, 25-16)
12-07man 20:30
KTU 3
KU 0
KTU
3:0
KU
(25-17, 25-11, 25-17)
12-07woman 19:30
LSMU 3
VGTU 2
LSMU
3:2
VGTU
(25-6, 17-25, 25-14, 21-25, 16-14)
12-06man 20:30
LSU 0
ŠU 3
LSU
0:3
ŠU
(22-25, 18-25, 23-25)
12-06woman 19:00
VDU 3
LSU 1
VDU
3:1
LSU
(23-25, 25-22, 29-27, 25-19)
11-29woman 18:30
VGTU 0
VDU 3
VGTU
0:3
VDU
(13-25, 8-25, 11-25)
11-28woman 19:00
LSU 1
VU 3
LSU
1:3
VU
(20-25, 20-25, 25-22, 11-25)
11-27woman 18:00
LSMU 0
KTU 3
LSMU
0:3
KTU
(22-25, 28-30, 14-25)

KomandosMerginos

Vardas, pavardė Gimimo data Kursas Ūgis / svoris Pozicija Klubas, kurį atstovauja
Liubov Makova 1994-01-06 II mag. 183 cm/ 82 kg Priimanti puolėja/ Centrinė blokuotoja
Raminta Petrauskaitė 1994-06-06 Absolventė 175 cm/ 64 kg Puolėja Jonavos "Achema - KKSC"
Viltė Makauskaitė 1993-08-03 III 184 cm/ 74 kg Priimanti puolėja TK "Kaunas - ASU"
Justina Skorupskaitė 1997-10-07 I 169 cm/ 62 kg Puolėja
Ieva Kazūraitytė 1993-08-20 I mag. 173 cm/ 57 kg Priimanti puolėja/ Libero TK "Kaunas - ASU"
Karolina Uvarovaitė 1994-03-21 III 182 cm / 67 kg Centrinė blokuotoja TK "Kaunas- ASU"
Rūta Staniulytė 1998-08-14 Moksleivė 189 cm Priimanti puolėja
Kotryna Kabašinskaitė 1996-03-14 III 176 cm / 60 kg Centrinė blokuotoja
Ugnė Šabonaitė 1998-05-22 Moksleivė 182 cm Priimanti puolėja TK "Kaunas - ASU"
Oksana Rusnachenko 1993-07-30 II 182 cm / 65 kg Jungianti/Puolėja TK "Kaunas -ASU"
Akvilė Sebežiova 1992-11-26 Absolventė 179 cm/ 69 kg Jungianti/Puolėja TK "Kaunas - ASU"
Marija Gavrilčikaitė 1992-10-31 II mag. 183 cm / 82 kg Puolėja

Rimantas Pacenka

Asmeniniai duomenys

Gimimo data

1962-07-08

Gimimo vieta

Marijampolė

El. paštas

rimantas726@gmail.com

Trumpa biografija:

Tinklinio sistemingai mokytis pradėjau dešimties, Marijampolės sporto mokykloje. Vėliau, studijos Lietuvos kūno kultūros institute ir paskyrimas į Vilnių.

Trenerio karjera

1984 – 1987 m. Vilniaus olimpinio rezervo vaikų ir jaunimo sporto mokyklos treneris;

1987 – 2015 m. Lietuvos kūno kultūros instituto/Lietuvos sporto universiteto lektorius;

1988 – 1990 m. tinklinio klubo “Neris” (buvusi Kauno „Dinamo“ moterų komanda), treneris asistentas;

1990 – 1993 m. sporto klubo “Atletas” ir Kauno rinktinės treneris;

2014 –…Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centro lektorius, komandos treneris.

Pasiekimai

2016 m. su VDU merginų komanda iškovota NSTL paplūdimio tinklinio čempionato 2 vieta;

2016 m. EUROMILANO studentų žaidynėse su VDU merginų komanda iškovoti aukso medaliai; 

2015 ir 2016 m. su VDU merginų komanda iškovoti NSTL čempionių vardai;

2014 m. su VDU merginų komanda iškovota NSTL čempionato 2 vieta.

Buvę auklėtiniai

Asta Mališauskaitė – Jansonė

Papildomi duomenys

Mėgstamiausia frazė

Mano varžovas yra mano geriausias draugas.

Mėgstamiausia tinklinio komanda

Abiant Lycurgus, Groningen, NL